Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Van akinek nagyon nagyon...

SOS! Van akinek nagyon nagyon keson derult ki a terhesseg?

Figyelt kérdés
Van egy 2 eves lanyom es egy 7 eves fiam az apjukkal junius vegen voltunk egyutt makd junius 30-an vissza ment Nemetorszagba es augusztusban jott volna haza de addigra kulon mentunk igy junius ota nem voltam egyutt senkivel. Par napja eleg eroteljes rugasokat erzek a hasamban igy terhessegre gyanakszom mert ez mar nem az esdog erzett "fantom.mozgas". Viszont semmi terhessegi tunwtem nincs holott az elozo terhessegeimet vegighanytam. Meg a verzesem is megvan (eddig sem volt eros verzes es kb 2 napig tartot mindig) na most netes kalkurator szerint 25-26 hetesnek kell lennem de viszont a hasam sem nagy!! Pentekre van idopontom dokihoz de addig kikeszulok.. mi lesz ha terhes vagyok?? Vajon egeszseges lesz a baba? Es mi lesz a kozelezo vizsgalatokkal? :( a vedonom egy harpia jelenthet kiakoru veszelyeztetese miatt a gyamugyon? Arra hivatkozva hogy nincsenek meg a vizsgalataim? Egyaltalan hogy lehetek ilyen szerencsetlen hogy nem veszem eszre a terhesseget? Nagyon aggodom hogy ha terhes vagyok a babamnak baja lesz :( Szornyu anyanak erzem magam hogy ilyen sok idon keresztul nem vettem eszre hogy a hasambam van :(
2015. dec. 8. 14:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Huhhhh. Baratnomnek 3 honapig megjott rendesen, a 4.maradt ki mikor orvoshoz ment,ott derult ki h 3-4 honapos terhes! Elofordul. Nemhinnem,hogy radszalna a gyamugy,vagy barmi problema lenne,hiszen minden honapban megjott a menzeszed,nem gyanakodtal. O nem hazuttolhat meg teged! Viszont nem lehet,hogy csak belmozgasod van? Bocsi,gondolom erzed amit erzel,csak olyan hihetetlen?bar azert hallottunk mar 1-2 ilyesmi sztorit. Hiztal? Kivanos vtal? Szagundor? Semmi?
2015. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, akkor nem kell péntekig rágódni! Előfordul az ilyesmi. Miért lenne a baja a babának? Nem attól fejlődik megfelelően, hogy nézegetik, nagy valószínűség szerint minden rendben van vele, mint általában a legtöbb magzattal. Miért veszélyeztetted volna? Milyen gyámügy, ne viccelj már! Nem tudtad és kész, ezen már kár agyalni. Higgadj le.
2015. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nemtudom ez mar tul eros mozgas ahhoz hogy belmozgas legyen.. az elozo terhessegeimnel is nagyon paraztam mindentol es vigyaztam magunkra most meg nem :( Rengeteget emelgettem pakolgattam eleg nehez dolgokat plusz egy idoben fajt a bolcsesseg fogam es eleg sok fajdalom csillapitot bevettem :( most raalltam amerlegre 3 kgval mutat tobbet mint majusba(akkor alltam merlegen utoljara) de amugy sem vettem eszre hogy hu de nagyon hiztam volna. Sem rosszul let sem undor se mellfeszules semmi. Pedig az elozo terhessegeimet vegig hanytam. Igen az lesz veszek ma tesztet.
2015. dec. 8. 15:26
 4/26 anonim ***** válasza:
Majd îrd meg az eredményt!
2015. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Na erre én is kivancsi vagyok de sztem nem lesz pozitiv.. A harmadik gyerkocot csak hamarabb érezted volna mozogni. Én az elsot a 20.on kezdtem egyértelmuen. A masodikat még nem érzem csak nemrég derult ki h utban van.

Viszont par honapja én is azthittem rugást érzek. De csak bélmozgas volt de nagyon eros. soha ilyet nem éreztem még...

A has mérete és a hizas sem mérvado annyira mint egy teszt. Az elsovel osszesen 9kgot hiztam amibol szulés utan 3maradt fent ami 4hét mulva le is ment. A hasam a 25.héten kezdett látszodni vagyos ugynézett ki mintha bekajáltam volna, végig kicsi hasam volt pedig 50 centis 3,5kgos volt a baba.

Nem voltam rosszul nem voltam kivanos... Ha nem látom az uhn ill nem éezem el sem hiszem h terhes vagyok...

2015. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ésamugy folyamatosan érzed vagy egyszer érezted?
2015. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Amugy a gyamugyon ilyenért..semmit nem tud csinalni. Megesett mar hogy valaki lemaradt a vizsgalatokrol. Csak legyen meg a 4 pecséted.Ez a lényeg ez is csak az efyszeri anyasági miatt. Ha mégis terhes vagy mond meg nyugodtan a v.mőnek hogy a mozgást vetted észre. Még ha el is maradt volna a menzeszed az akár a stressztol is lehetet volna.
2015. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Gyámhivatal ennyiért nem problémázik.
2015. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

A nagynéném is csak a 4. hónapban tudta meg, mert addig rendesen menstruált, és semmi tünete nem volt (ő mindig is has körül kerekebb volt), s amint elkezdett rugdosni, utána már nem menstruált... szóval az unokahúgim az élő tanú rá

Írd meg hogy mi volt kíváncsi vagyok

2015. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet egyertelmu pozitiv. Reszben orulok mert ezekszerint lesz egy manom ami hatalmas orom de pentekig tuti kikeszulok mert nemtudom minden rendben van e vele :( mozgast regebb ota erzek de a.lanyom szuletese ota mindig volt ilyen fantom mozgas de ez mar egyertelmuen eroteljesebb mozgas ezert lett gyanus. De meg mindig nem fogom fel hogy 0 tunet mellett lehet valaki terhes.
2015. dec. 8. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!