Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Van akinek nagyon nagyon...

SOS! Van akinek nagyon nagyon keson derult ki a terhesseg?

Figyelt kérdés
Van egy 2 eves lanyom es egy 7 eves fiam az apjukkal junius vegen voltunk egyutt makd junius 30-an vissza ment Nemetorszagba es augusztusban jott volna haza de addigra kulon mentunk igy junius ota nem voltam egyutt senkivel. Par napja eleg eroteljes rugasokat erzek a hasamban igy terhessegre gyanakszom mert ez mar nem az esdog erzett "fantom.mozgas". Viszont semmi terhessegi tunwtem nincs holott az elozo terhessegeimet vegighanytam. Meg a verzesem is megvan (eddig sem volt eros verzes es kb 2 napig tartot mindig) na most netes kalkurator szerint 25-26 hetesnek kell lennem de viszont a hasam sem nagy!! Pentekre van idopontom dokihoz de addig kikeszulok.. mi lesz ha terhes vagyok?? Vajon egeszseges lesz a baba? Es mi lesz a kozelezo vizsgalatokkal? :( a vedonom egy harpia jelenthet kiakoru veszelyeztetese miatt a gyamugyon? Arra hivatkozva hogy nincsenek meg a vizsgalataim? Egyaltalan hogy lehetek ilyen szerencsetlen hogy nem veszem eszre a terhesseget? Nagyon aggodom hogy ha terhes vagyok a babamnak baja lesz :( Szornyu anyanak erzem magam hogy ilyen sok idon keresztul nem vettem eszre hogy a hasambam van :(
2015. dec. 8. 14:31
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Igen kicsit bant is. Bar igy kevesebbet kell varnom hogy megszulessen :D koszi :)
2015. dec. 11. 14:06
 22/26 anonim ***** válasza:

Szuper! Orulok h minden rendben:-)

Valami rosszat mondott az orvos?

Pocakod egyébként nőtt? Teszel fel képet?

2015. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Eleg bunko volt elkezdte osztani az eszt hogy ilyen nincs hogy egy no aki szult nem vesz eszre egy terhesseget stb.. pedig az elozo terhessegeimmel is hozza jartam.nala szultem a fiamat es a lanyomat is meg iden volt egy vetelesem 10 hetesen akkor is nala voltam a mutetet is o csinalta soha ilyen bunko meg nem volt.. :( nagyon megalazva ereztem magam es ezekutan biztosan nem megyek hozza tobbet plane nem fogok neki ezert a stilusert fizetni..
2015. dec. 11. 21:00
 24/26 anonim ***** válasza:
Tyű hát sajnálom hogy iluen p.raszt volt. Igazabol ha észrevetted hanem nem igy kellett volna veled bánnia. Lehet hogy a sok stressz miatt a tudatalattid elhitette veled hogy nem a babát érzed és lehet mar egy udeje érzed csak az agyad becsapott.Ilyen eset is létezik,azért nekem ne mondja senki hogy két gyerek és egy szakitas melett ne lenne lelkibeteg az ember egy ideig meg gondolom van elég gondod több is.. Szoval ezt az orvosnak is tudnia kéne hogy az agy tud ilyen furcsa dolgokat alkotni. És ilyenkor nem letolni kell... Na mindegy a lényeg hogy jol vagytok és életed legrövidebb terhessége elé nézel ha ugy vesszuk. Hisz mar alig van 14 heted. sőt a 3. gondolom a kiir id.elott jon kb1- 2héttel szoval 3honapod van kiélvezni. A munkahelyeden jelentsd be nem rughatnak ki.Intézd el az adokedvezményt akár visszamenoleg. És lassan szedheted ossze a babaholmit.:) A tesoknak is szolhatsz lassan:) Sok boldogságot, és egészséget. Apuka mit szolt?
2015. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igaz a mendemonda, hogy a nem várt babák kevesebbet mozognak, szinte rejtőzködnek. Azóta, hogy tudod, simogatod, ugyanúgy kevesebbet mozog? Úgy általában jól vagytok? :)
2015. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled kérdező? Hogy vagytok?
2016. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!