Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Van akinek nagyon nagyon...

SOS! Van akinek nagyon nagyon keson derult ki a terhesseg?

Figyelt kérdés
Van egy 2 eves lanyom es egy 7 eves fiam az apjukkal junius vegen voltunk egyutt makd junius 30-an vissza ment Nemetorszagba es augusztusban jott volna haza de addigra kulon mentunk igy junius ota nem voltam egyutt senkivel. Par napja eleg eroteljes rugasokat erzek a hasamban igy terhessegre gyanakszom mert ez mar nem az esdog erzett "fantom.mozgas". Viszont semmi terhessegi tunwtem nincs holott az elozo terhessegeimet vegighanytam. Meg a verzesem is megvan (eddig sem volt eros verzes es kb 2 napig tartot mindig) na most netes kalkurator szerint 25-26 hetesnek kell lennem de viszont a hasam sem nagy!! Pentekre van idopontom dokihoz de addig kikeszulok.. mi lesz ha terhes vagyok?? Vajon egeszseges lesz a baba? Es mi lesz a kozelezo vizsgalatokkal? :( a vedonom egy harpia jelenthet kiakoru veszelyeztetese miatt a gyamugyon? Arra hivatkozva hogy nincsenek meg a vizsgalataim? Egyaltalan hogy lehetek ilyen szerencsetlen hogy nem veszem eszre a terhesseget? Nagyon aggodom hogy ha terhes vagyok a babamnak baja lesz :( Szornyu anyanak erzem magam hogy ilyen sok idon keresztul nem vettem eszre hogy a hasambam van :(
2015. dec. 8. 14:31
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt mindenkinek. Probalok megnyugodni. Az legalabb nyugtat hogy karos szenvedelyem nincs igy azzal nem arthattam neki
2015. dec. 8. 18:20
 12/26 anonim ***** válasza:
Mikor terhes az ember,sokkal jobban figyel a jelekre,rosszulletekre. Orulsz,ezert en is gratulalok neked! Minden rendben lesz,de irj majd penteken:)
2015. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Persze hogy orulok hisz lesz egy ujabb kincsem <3 mikor meg egyutt voltunk az apukaval tervben volt egy 3.gyerek csak hat nem igy terveztem jobb lett volna az elso perctol atelni az egeszet ugy mint a masik ket gyerkocnel de mostmar csak aaz a lenyeg hogy minden rendben legyen vele. Koszonom szepen mindenkepp irok! :) bar pentek lenne mar :)
2015. dec. 8. 20:01
 14/26 anonim ***** válasza:
Hú, ez nagyon izgalmas! :) Mindenképp írd meg, mi volt az orvosnál, én nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi gond veletek!
2015. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! :) Probalok pentekig nem megnolondulni a stressz nem tesz jot a babanak es mostmar szeretnek ra nagyon vigyazni.
2015. dec. 8. 20:36
 16/26 anonim ***** válasza:

Uramisten!!!!! Gratulaa!!! tyű..... Én mondtam hogy tuti érezted volna hamarab.. Azt mondják a régi öregek hogy anno a magxatmozgás volt a biztos jel,s az első biztos érezhető mozgaskor félidős terhes a kismama...Régen sokkal álltalanosabb volt az eseted mint most... Biztos minden rendben van vele, erős gyerkőc lesz. És bizony van terhesség tunet nélkul. Se kivanos se hányos nem voltam semmi.Egyedul talan az hogy fáradtabb voltam mint álltalában, de mivel 6ra jártam dolgozni és ősz volt nem igazan biztos hogy ez tünet..Egyetlen egyszer lettem rosszul a pörkölt szagátol kb a 16.héten..ennyi. Cicim a 30. korul kezdett sajogni a hasam is késon latszodott. Szoval ennyi... Most hogy ismét babatvarok ugy tudtam meg hogy azt almodtam terhes vagyok gondoltam csinalok egy tesztet...pozitiv... 5-6hetes... Menzesz elmaradason kivul semmi tunet edidig...

Hát mégegyszer gratula... És kitartás. Apukának el fogod momdani? Beszéltek még?

2015. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Igen biztos eros gyerkoc lesz a dragam es borzasztoan velem akart maradni hisz volt hogy rendszeresen 40-50kg is emeltem es o megis itt van :) egy igazi csoda <3 termeszetesen elmondom hisz az o gyereke is na meg az hogy koztunk nem mentek jol a dolgok az kettonkre tartozik a gyerekeket nem akarjuk belekeverni,rendszeresen jon hozzajuk mikor itthon van imadja oket es ok is az apjukat. Nagyon varom a penteket szeretnem mar latni a kis csodababymet <3
2015. dec. 9. 06:09
 18/26 anonim ***** válasza:
Húú, nagyon izgi, komolyan, már én is várom a pénteket emiatt :D nagyon bízom benne, hogy tényleg baba lesz, szorítok! :)
2015. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Voltam dokinal,UH szerint 26+2 hetes vagyok,azt mondta minden rendben talal de kicsit aggaszt hogy ennyi idos terhesen a masik ket gyerkocom majd kiugrott a hasambol de ez a picur alig-alig mozog azt is inkabb ejszaka :/ de a doki szerint minden oke tokeletesen fejlodik :) bar velem eleg lekezelo volt az orvos ugyhogy doki valtas lesz :/ Koszonom mindenkinek most mar megnyugodtam :)
2015. dec. 11. 12:40
 20/26 anonim ***** válasza:
Az komoly :D Hát gratula a picihez, végülis már több, mint a felén túl vagy így :)
2015. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!