Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok, valaki jártas hüvelyta...

Lányok, valaki jártas hüvelytabletta ügyben? Eddig még sosem kaptam ilyet, (Canestern) és tegnap este kellett volta felhelyeznem az első tabit. Ami nem ment.

Figyelt kérdés

A kúp az ugyebár síkos, könnyen felhelyezhető, ez a tabletta viszont mintha magába szivná a nedvességet.

Hogyan tudnám ezt ugy felhelyezni, hogy ne sértsem meg a hüvelyfalam, ne fájjon annyira?Esetleg használhatok hozzá valamilyen sikosítót?

22 hetes km.


2010. márc. 22. 17:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sikosítóval ne kend be, inkább, ha nagyon nem megy, a krémet próbáld meg. Nem kell megijedni, ha másnap viszontlátod a nagyrészét, ezért tegyél be betétet!
2010. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Be kell picit vizezni a tablettát, dugd a csap alá, úgy egy kicsit puhább lesz, és fel tudod helyezni.
2010. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is azt mondtam, hogy bolond és tutti nem nő volt az, aki ezt a téglalap alakú tablettát kitalálta. Nem elég, hogy a formája anatómiailag nem megfelelő, ráadásul valóban por-tabletta állagú.

Mondanom sem kell, hogy én is nagy szenvedés árán helyeztem fel, ráadásul nekem annyit ért, mint halottnak a csók. :-)

2010. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én már elhazsnáltam 50 db-ot a terhesség alatt, elég sok tapasztalatom van róla... :)

Nekem is csak úgy megy a felrakás, ha bekenem a canesten krémmel a tabi alját-felét kb., akkor jobban csúszik, és nem is fáj.

Egyébként terhesség alatt tilos applikátort használni!

30 h.

2010. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!