Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint érdemes...

Judit1987 kérdése:

Melyik terhesvitamint érdemes szedni? Tényleg igaz hogy nagyobb lesz a baba ha szedem?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 07:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedtem anno, semmi problémám nem volt tőle. És igen, nagy súllyal született a kisfiunk 3960 grammal, viszont mindketten a férjemmel viszonylag nagy súllyal születtünk, ezért erre annyit mondott az orvos, hogy genetika. Amúgy 5 kg-ot híztam mindösszesen a terhességem alatt.:)

Két családtagom is volt velem egy időben kismama, mindketten az Elevitet szedték, egyiküknek 2800 grammal, a másikuknak 3300 grammal született a gyerkőcük. Szóval erről ennyit, hogy nagy baba lesz az Elevittől!:)

2015. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sztem sem igaz.Első gyerekem femibion szedése mellett időre 3600g lett, második gyerek úgy, hogy semmit nem szedtem csak vas+c pezsgőtablettát a véreredményem miatt 3500g, és ő is időre született.Szóval szinte egy súlyúak, és az egyiknél volt terhesvitamin, másiknál nem.....Inkább genetika, mert én és párom is hasonló súllyal születtünk.
2015. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

4-es, szerintem nem igaz :) én nem szedtem vitamint (ill. csak a 12. hétig), mert itt senki nem ajánlja ..mikor mondtam az orvosomnak, hogy vettem Magyarországon vitaminokat (e vitamint, folsavat, b komplex vitamint) azt felelte hogy, ne vegyem be oket. :-S

a 12. hétig volt elég a vitamin adag, amit kihoztam. utána már nem vettem be semmit, csak a szokásos c vitamint.

2015. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat! Elevit plus-t vettem.. Majd kiderül ...
2015. dec. 19. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!