Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyire voltatok érzékenye...

Ti mennyire voltatok érzékenyek lelkileg terhesen, milyen gyakran sírtatok?

Figyelt kérdés
Én úgy a közepe felé kezdtem el, hogy szinte mindenen tudnék sírni. Ha valaki nem is rosszat, de úgy szól, azon is elsírom magam. Szinte nem telik el úgy este, hogy ne sírnék. Most 32 hetes vagyok. Mondjuk eddig is voltak gondok-bajok, de ennyit soha nem sírtam. Ha meglesz a baba, ugye vissza áll minden a normális helyzetbe?

2016. jan. 1. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semennyire
2016. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálaton dolgoztam, ahol az emberek többsége felháborodva jött, és nem a legszebb hangnemben beszéltek velem, de ott ugye nem bőghettem el magam, és muszáj volt tartanom, otthon viszont kiadtam magamból, és mindenen sírtam, még a híradón, meg a reklámokon is elsírtam magam.
2016. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!