Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két éve várunk a harmadik...

Két éve várunk a harmadik babára és most sikerült és Megijedtem?

Figyelt kérdés
Már nem is biztos hogy bírni fogom és hogy jó lenne ha lenne. Nincs segítségem és mi lesz 10 év múlva stb... Mi lesz ha egyedül maradok velük, elfogok- e tudni helyezkedni valahol 3 gyerekkel. Lelkiismeret furdalást érzek, hogy már nem is biztos hogy akarom. Most mit csináljak. Panikolok!
2016. jan. 22. 13:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Úgyan így voltam én is. Férjemmel közösen vártunk a 2. babóra, aztán mikor kiderült hogy összejött, félelem jött rám, hogy birom egyedül (közben anyukám elköltözött a városból), mikor ott a másik gyerkőc. Aztán 12 hetesen kiderült hogy 2en vannak...nah gondolhatod.. 2 napig aludni nem bírtam.

Aztán belenyugodtam, s rájöttem hogy egy csoda, és ha másnak is sikerül úgy hogy mondjuk a párja külföldön van, akkor nekem is sikerülni fog. :)

16 hetes km

2016. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem féltél hogy Sosem lesz majd rendes munkad a gyerekek mellett segítség nélkül? Azóta hogy alakult az életed?
2016. jan. 23. 09:39
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja bocs most látom, hogy még kismama vagy.
2016. jan. 23. 10:03
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát azért szép lenne ha nem lenne munkám :D

Remélem majd mehetnek bölcsödébe, s akkor mehetek dolgozni. Férjemmel már beszélgettünk erről. 1x ő megy táppénzre velük egyszer pedig én

(ikres km)

2016. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én már az első gyerekem születése után szabadúszó lettem, kötetlenül, leginkább itthonról dolgozom. Ezt tudom folytatni ezután is.
2016. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Bocs ha személyeskedesert de mivel foglalkozol, hogy szabadúszó vagy?
2016. jan. 23. 20:17
 17/17 A kérdező kommentje:
Nincs ötletem, hogy mivel foglalkozzak.
2016. jan. 23. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!