Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénzen lévő kismamák!...

Táppénzen lévő kismamák! Hogyan ne őrüljek meg az unalomba hónapokon át? Hogyan foglaljátok le magatokat?

Figyelt kérdés
A terhesség elején véreztem,feküdnöm kellett.Már jobban érzem magam vérzés sincs,de veszélyeztetett vagyok.A munkahelyem fertőzésveszélyes,bár vissza akartam menni könnyített munkakörbe,de nem lehet.Bedilizek itthon egyedül négy fal között.Párom sokat dolgozik.Barátaim nem igazán vannak.A fekvéstől fáj már a hátam.Filmezek,olvasok,stb.De már mindent unok.Amit tudok takarítok de nagy pakolásba nem kezdhetek egyedül. Meg mindennap takarítani se lehet.Tanfolyam kilőve.Most fejeztem be egy elég költségeset.Hogyan lehet átvészelni?
2016. jan. 25. 13:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul a páromnak nagyon hülye felfogása van néha megjegyzi hogy én úgyis egész nap itthon ülök meg sérelmezi hogy nem mentem vissza dolgozni.(amit szerettem volna de sem a főnökeim nem engedik,sem az orvosom).Meg mostmár én is belátom hogy nem szabad dolgoznom a baba miatt hogy ne legyen baj.
2016. jan. 25. 17:05
 12/12 anonim ***** válasza:

"Ráadásul a páromnak nagyon hülye felfogása van néha megjegyzi hogy én úgyis egész nap itthon ülök meg sérelmezi hogy nem mentem vissza dolgozni"


vajon majd gyed alatt is ezt kell hallgatnod, hogy egész nap otthon ülsz és nem dolgozol?

2016. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!