Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha 33hetes terhese...

Mit tegyek, ha 33hetes terhesen lll. Fokban érett a méhlepény?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán voltam ultrahangon és azt mondták, hogy lll. Fokban érett a méhlepény és, hogy e miatt nem fog úgy fejlődni a babám és koraszülött is lehet és azt mondták a súlya se megfelelő: 1590g és hogy a méretei 33hetes babának felelnek meg tehát 2hettel kisebb mint kellene elvileg.. De szerintem ez genetika is lehet, hisz szerintem a páromra üt mivel ő is Kiss sulyal született (2,30kg) nagyon örülnék, ha tudnátok segíteni és a negatív véleményekkel hanygoljatok. Normálisan kérdeztem és normális válaszokat is szeretnék.
2016. febr. 4. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:
Úgy tudnak untatni az ilyen emberek.. Akik ennyire maradiak..
2016. febr. 10. 13:41
 52/74 anonim ***** válasza:
A maradiságnak nem értem, mi köze ehhez. Elárulod, hogy a modern felfogás szerint mit kell csinálni másképp, ha a baba veszélyben van?
2016. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
Maradiak?Akkor áruld el kiscsillag,mi az új felfogás?Én egy éve szültem, a cigaretta letevése terhesség esetén,és az orvos utasításának betartása a minimum volt a baba érdekében.Most már én is kezdem azt hinni,hogy kamu,és egy tini csitri szórakozik csak.De ez a jobbik eset.De ha még sem,akkor nagyon remélem úgy jársz mint az a nemzetiségi anyuka,aki úgy vélekedett mint te,és szülés után haza sem vihette a babàt,hanem rendes nevelőszülőkhöz került.
2016. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 A kérdező kommentje:
Szerintem, majd mindenki eldonti saját maga, hogy cigizik vagy nem.. Vedonom tegnap megmondta, nem vagyok köteles befekudni ha azt mondják.. Csak sok azvokoskodo ember :) a cigit se mondta hogy rakjam le :D na erre varjatok gombot ;)
2016. febr. 10. 16:17
 55/74 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok a modern felfogású, tájékozott, felelősségteljesen gondolkodó és munkáját is így végző védőnődhöz!


Már csak egy kérdésre válaszolj légy szíves, ha időd engedi: mi a csudának írtál ki kérdést ide azzal, hogy mit tehetnél a gyerekedért?

2016. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kíváncsi, mert ezzel kapcsolatban nem érdekel más, hogy mit tegyek a SAJAT gyerekemert.. Na azt ne mondja meg senki mert ez undorító dolog és nem tűröm és nem is érdekel :) én arra voltam kíváncsi hogy kizart meg így, nem a sok okoskodo hülyére.
2016. febr. 10. 23:11
 57/74 anonim ***** válasza:
És te teljesen korrektnek és igazságosnak érzed, hogy bár arra voltál kíváncsi, amit most fentebb leírtál,ennek ellenére a kérdésedet kifejezetten úgy tetted fel, hogy _mit tegyél_, és hogy örülnél, ha tudnánk segíteni, és most lehülyézel mindenkit, aki a feltett kérdésedre válaszolt (vagyis leírta, hogy mit kellene tenned, mégpedig segítő szándékkal, mert itt addig senki nem bántott, amíg te nem jöttél elő azzal, hogy nem vagy hajlandó semmit _tenni_.)?
2016. febr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
Mekkora onzo primitiv gyoker kis csitri vagy bakker!!!! Remelem akkor is ekkora pofad lesz, amikor az onzoseged miatt beteg es\vagy koraszulott babad szuletik!!! Idiota!!!
2016. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 A kérdező kommentje:
Ha koraszülött lesz akkor majd megno idekint ahogy az orvos is mondta ;) senkinek semmi köze hozzá.
2016. febr. 11. 10:49
 60/74 anonim ***** válasza:

persze, megnő idekint is... csak jusson el odáig. egészségesen... mert még a legjobb esetekben is 3-5 éves kor körül kiderül a valamikori korababákról, hogy asztmásak, epilepsziásak, baj van a látásukkal (egyik utolsó dolog, ami kifejlődik), aspergeresek, autisták... esetleg ezek bmilyen kombinációja.


több ismerősöm is van, akik egészségtudatosak voltak, úgy várták a babát, néhány néhány nap/hát után mégis már csak egy angyalka szülei lehettek :(

elképzelni nem tudom azt a fájdalmat. sosem szabadna szülőnek ezzel szembesülnie, hogy a gyerekét temeti :'(

2016. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!