Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha 33hetes terhese...

Mit tegyek, ha 33hetes terhesen lll. Fokban érett a méhlepény?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán voltam ultrahangon és azt mondták, hogy lll. Fokban érett a méhlepény és, hogy e miatt nem fog úgy fejlődni a babám és koraszülött is lehet és azt mondták a súlya se megfelelő: 1590g és hogy a méretei 33hetes babának felelnek meg tehát 2hettel kisebb mint kellene elvileg.. De szerintem ez genetika is lehet, hisz szerintem a páromra üt mivel ő is Kiss sulyal született (2,30kg) nagyon örülnék, ha tudnátok segíteni és a negatív véleményekkel hanygoljatok. Normálisan kérdeztem és normális válaszokat is szeretnék.
2016. febr. 4. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
Én nem kívánom, hogy bármi baja legyen a gyerekednek, mert ő nem tehet semmiről, és korábban sem írt senki ilyet. De az egyértelmű, hogy nem fogod fel, hogy mennyire súlyos a helyzet és milyen szövődményei lehetnél a viselkedésednek.
2016. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
Attól,hogy törölteted a válaszom,még ugyan olyan iq 0 maradsz.
2016. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 A kérdező kommentje:
Senki nem toroltette a válaszod főleg nem en, ha még igen akkor biztos másnak is szúrta a szemét :)
2016. febr. 13. 17:40
 74/74 anonim ***** válasza:
Na Kedves kerdezo, kivancsi vagyok mi lett azota? Megszuletett a babad? Egeszseges?
2016. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!