Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha 33hetes terhese...

Mit tegyek, ha 33hetes terhesen lll. Fokban érett a méhlepény?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán voltam ultrahangon és azt mondták, hogy lll. Fokban érett a méhlepény és, hogy e miatt nem fog úgy fejlődni a babám és koraszülött is lehet és azt mondták a súlya se megfelelő: 1590g és hogy a méretei 33hetes babának felelnek meg tehát 2hettel kisebb mint kellene elvileg.. De szerintem ez genetika is lehet, hisz szerintem a páromra üt mivel ő is Kiss sulyal született (2,30kg) nagyon örülnék, ha tudnátok segíteni és a negatív véleményekkel hanygoljatok. Normálisan kérdeztem és normális válaszokat is szeretnék.
2016. febr. 4. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 A kérdező kommentje:
Enis asztmás vagyok és érdekes megse haltam bele.. Tesóm meg epilepsziás, de nagy szám dolgok ezek.. De inkább haggyuk is szerintem, mert ezek már elég vicces dolgok mostmar.
2016. febr. 11. 11:07
 62/74 anonim ***** válasza:

és ilyen kórelőzmény mellett sem gondoltál arra, hogy azt a csöpp babát jobban kellene óvni?


tök jó, ha az asztmát (ami amúgy valóban nem halálos, de életminőséget ront -főként dohányzással együtt) meg az epilepsziát viccesnek tartod.


a korababák nem ezekbe szoktak belehalni. hanem tüdőgyulladásba. vagy fertőzésbe, mert még nincs simmunrendszerük, és ideje sincs kialakulni.

vagy csak szimplán összeomlik a keringése, mert hogy az ő szervezete még arra van kitalálva, hogy anyu keringése lássa el. bár nálatok már ugye ez is kérdéses, hogy ez mennyire megy.


legalább ne legyél flegma, mert a gyereked életével játszol.

egy korai lepényleválás esetén akár a sajátoddal is.

2016. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 A kérdező kommentje:
Nem az a vicces, hanem azt hogy ennyire sok a hülye ember akik szeretnek okoskodni.. Ilyen emberekre kár az időt is pazarolni.. Na halikaa
2016. febr. 11. 11:16
 64/74 anonim ***** válasza:
Halika, kedves, élmény volt veled eszmét cserélni egészségről, felelősségről, gyermekvállalásról, terhességről. Az ostobaság olyan mélységeibe láthattunk bele, ami máshol, mástól nem adatott volna meg. Köszönöm!
2016. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:

nem tudom, írtad-e, hogy hány éves vagy... de egy (két) kérdés még utoljára:

szeretted volna, vártad ezt a babát? vagy csak úgy becsúszott, aztán későn kaptál észbe?

2016. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
Jézusom ekkora idiótát...El sem hiszem,hogy ilyen létezik.Bár azután,hogy valaki mondta az asztmàt és az epilepsziát,erre ez a kis liba benyögi,hogy tulajdonképpen mind a kettő van a családban,szerintem ez KAMU.
2016. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
Az iq szinted a koroddal lehet aranyos, amit a hozzaszolasaidbol itelve 16-ra tippelek! Na halika, gyoker!
2016. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:
18nak is jó az:) bár ahogy ezt a szót elnezem hogy "gyökér" egy 40-50eves ember szava járása lehet.. Ideje atlepni a 21szazadba xd és mi olyan fura abba hogy asztmás vagyok és van epilepsziás is a családba? Kilehet nyalni a seggem nyugodtan :*
2016. febr. 11. 15:41
 69/74 anonim ***** válasza:
Én fiatal vagyok...és csak szólok hogy a gyökér a fiatalok kedvenc szó járása.....ha te is fiatal lennél tudnád. ..de te inkább egy ostoba buta hazug liba vagy...ahogy a fiatalok mondanák. ...inkább m3nj suliba..remélem vége a beteg állományodnak....neked a suli való még ahogy az ész jarasodat megismertem......kb 7.osztaly....
2016. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz egy gyereket elgyászolni. Csak ne tapasztald meg. Remélem, tényleg képes leszel valaha is ebben az életben felelősséget vállalni azért, akit a világra hozol. Időnként azért használd az eszedet is Kedves Kérdező, függetlenül attól, hogy mennyi van belőle. Tényleg tök jószándékból írtam neked kb. a 20. válasznál valahol.
2016. febr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!