Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 3. trimeszteres kismamák...

A 3. trimeszteres kismamák nem szenvednek? Vagy csak én nem látok hozzám hasonlókat az utcán?

Figyelt kérdés

Igyekszem aktív lenni még mindig, dolgozni járok, vásárolok (nem cipelek), lakásvételi és egyéb ügyeket intézünk.


Semmi testi bajom nincs, nem fáj semmi, de mostanában a fejvégű magzatom valami ideget nyom a fejével, és üti a hólyagomat, amikor csak teheti. Ilyenkor meg szoktam állni, kicsit jobbra-balra teszem a lábaimat, esetleg lehajolok, stb. Akár percekre.


Viszont más kismamákat nem látok, hogy ilyet tennének, pedig elég feltűnő. Úgy általában 3. trimeszteres kismamákat se látok, pedig bemozgom az egész belvárost.


3. trimeszterben szokás még aktívnak lenni, ugye? Vagy mások még jobban érzik magukat és ezért nem látom őket szenvedni?:)


35hkm



2016. febr. 10. 09:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33. héten láttam baromi aktív kismamát hármasikrekkel(!!). Cirkuszi látványosságnak is elment volna a hasmérete miatt, ráadásul egy alacsony, vékony nőről van szó. Kollégám felesége, bejött a férjéhez. Döbbenten néztük, hogy szinte szökdécselve ment a folyosón, előtte meg a hatalmas hasa.
2016. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a második terhességemnél, belenyilall a combodba is igaz? Vagy nyom valami ideget, vagy a csontok, ahogyan húzódnak szét...ilyenkor annyira fáj, hogy meg kell állni tényleg. Első terhességemnél nekem sem volt ilyen, de a másodiknál elég gyakran, bár inkább itthon, de ha valahol voltam, meg kellett állnom, mert iszonyatosan tudod fájni, nyilallni, ezt csak az tudja, aki átélte, ha neked is ez van érthető. Ne aggódj, akinek van ilyen, az is szenved vele..:) Most a harmadikat várom, de még csak középidős vagyok, remélem, most nem lesz ilyen..:) Kitartás!
2016. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12: mi most döntöttük el végleg, hogy ezt nem játsszuk el soha többé:D elég ez az egy gyerek, csak legyünk már túl a terhességen:)


igen, belenyilall a combomba is, azóta kiderült, hogy a szülőcsatornában van már a feje, ezért ilyen durva a fájdalom. 23 nap a szülésig.:)

2016. febr. 17. 11:28
 14/17 anonim ***** válasza:

De ugye nem emiatt döntöttetek így?:) Majd még ez fog változni meglátod!:))))

Drukkolok neked, akkor már bármikor jöhet!!:) Én a harmadikat várom, most vagyok 20 hetes. Minden jót nektek, erőt, egészséget!!!:)

2016. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14: jaj, nem, nem, hanem mert óriási a baba, és nem kell a dokim szerint, hogy benn maradjon sokkal tovább, nekem meg jobb lesz így:)
2016. febr. 22. 11:59
 16/17 A kérdező kommentje:
ja, bocsánat, úgy érted, a gyerekvállalás ügyében? nem, annak sok oka van (anyagi, karrierbeli, nehéz terhesség, ami nem ez a fájdalom, és a férjem kora)
2016. febr. 22. 12:00
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is sokat mászkálok, inkább már csak a közvetlen környékünkön. 37 hetes vagyok, mivel már nem szedhetem a Mg-ot, szinte folyamatosan keményedek, vagy feszülök. Így nagyon nehéz mászkálni, de a bevásárlást, főzést, mosást stb így is meg kell csinálni.

én, ha sétálok is, vagy nagymamatempóban, vagy elindulok normál tempóban, de bekeményedek, és meg kell állnom. Sokat van légszomjam is.

Igazság szerint elindulnék én nagyobb sétákra is még, csak nem merek már a folyamatos keményedés miatt. Néha nagyon kellemetlen, és meg kell állnom miatta. Nem szeretném, ha az utcán indulna meg a szülés.

2016. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!