Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten jelentettétek...

Hanyadik héten jelentettétek be a családba és a munkahelyen a kollégáknak meg a fönöknek a NAGY hírt? 🤗

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok, egy pár barátnömnek mondtam eddig el meg anyukámnak na meg persze a páromnak! De bejelenteni még nyilvánosan nem jelentettem. Meg a facebookra se posztoltam ki 😀 De annyira szeretném pláne h nem tervezett baba hanem csak "becsuszott"

es senki nem szamit ra. De még félek elkiabálni! Unokanövérem 2 hete vesztette el a babáját pedig már 20 hetes terhes volt.... 😱😳


2016. febr. 16. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nem egészen 4 hetesen. nem volt választási lehetőségem, ugyanis az orvos befektetett.
2016. febr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12. hétig várjál a bejelentésig. aki hisz babonába az a 12. héten vagy azután jelentik be. részvétem unokanövéred babája miatt,biztos nem fordul elő ilyen még egyszer
2016. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szülőknek, tesóknak azonnal, ahogy megtudtuk. Közeli barátoknak a 8. hét körül, illetve a főnöknek is. Muszáj volt, mert ájuldoztam... :O

17hkm

2016. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Igazából le is buktunk, mert furcsa volt mindenkinek, hogy miért nem gyújtok rá, illetve miért utasítom vissza a kitöltött páleszt... :D

2016. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szülőknek is és a munkahelyemen is a 7. héten amikor már volt szívcsőpulzálás és bizonyított volt a terhesség, munkahelyemen muszáj volt, mert volt már egy vetélésem, és nagyon görcsölt a hasam most is munka közben, nem tudtam csinálni, így azonnal táppénz, mihelyt élő terhességet megállapítottak. Még most is csak 10 hetes vagyok és csak reménykedem,hogy velünk marad.
2016. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen 5hetesen mondtam meg (veszélyes munkám van),egyből kivettek.Nem dolgozhattam tovább.A kollégáim sejtették van aki rájött rögtön van aki most se tudja én nem jelentettem be konkrétan nekik.A szülőknek 12-13hetesen sorban.Nekem 1-2ismerős tudja,párom barátai nem tudják.Facebookra nem tesszük ki.Nem babona miatt.Hanem mert én nem mutogatom a méhem ;) Amúgy néha szétkürtölném mindenkinek ;) De nem vagyunk amúgy ilyenek.Ismerősöm az 5hetes uh képet rakta ki.Annak mi értelme?Bár mindenkinek szive joga ehhez...
2016. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen az első orvosi vizsgálat után, mindenki másnak a 12. heti genetikai vizsgálatok után.

A másodikról még csak a főnököm tud( holnap töltöm a 12-t, vizsgálat pénteken.)

2016. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Főnökömnek 13 hetesen, anyukám,apukám 8 hetesen tudta meg, kisfiunk 12 hetesen,a család többi tagja is 10-12 hetes kora körül tudta meg,3 legjobb barátnőm már tudta az első UH után. Többi rokonnak barátnőnek még nem, 17 hetes vagyok,még ráérek,pláne hogy nem is látszik.
2016. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!