Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen barnázás, de...

6 hetes terhesen barnázás, de nem érdekli az orvost? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok! Először 5. hetesen barnáztam, rohanás az ügyeletre, nem láttak vérzést, elküldtek! 6. hetesen ismét barnázás, vissza a kórházba, ismét elhajtanak nagyon-nagyon flegmán! Még azért is lecseszett az orvos, hogy honnan tudom én, hogy terhes vagyok, minek mentem oda! Szóval ismét nem történt semmi! Azóta is folyamatosan barnázok, erősödik, érzem hamarosan meg fog jönni.... mit tehetnék, hogy foglalkozzanak velem és legalább megpróbálják megmenteni a babámat, aki pajzsmirigy betegség miatt iszonyú nehezen jött össze? :(
2016. febr. 17. 07:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Két utolsó: nincs igazatok. Lehet, nálatok ez a helyzet, de nem minden psjzsmirigybetegnel. 13 éve durva túlműködésem volt, 0.03-as Ths-val! Fél év gyógyszerszedés után elhagyhattam a gyógyszert, amit azóta se kell szednem. Rendszeres ellenőrzés, szűrés kötelező, ami meg is van. Azóta mindig 1 körül van a Ths-m és egészdéges kisfiút szültem. A rendszeres ellenőrzés az elengedhetetlen, nem a gyógyszer. És nem egy endokrinológus látott a röpke 13 év alatt.
2016. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy most amikor voltam, mondtam neki, hogy terhes vagyok! Én is azt hittem, hogy akkor ezek után kéthetente vagy legalább havonta kontroll, de nem, hanem a gyógyszer elhagyása, valamint kontrollra sem hívott vissza, csak kérte, hogy havonta csináltassak labort és ha van csillag, akkor menjek vissza! Ennyi! Én is meglepődtem ezen a reakción, azt hittem valami nagyon durva felügyelet leszek így terhesen..de semmi! Ezek szerint kifogtam a legszerencsétlenebb orvosokat! Pedig magánba járok az endokrinológusomhoz is, nem kevés pénzért!
2016. febr. 17. 08:44
 13/21 anonim ***** válasza:
Magánorvos, azonnal, addig telefonálj a problémáddal, amíg valaki azonnal meg nem vizsgál és nem ír fel gyógyszert.
2016. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Inzulin rezisztenciát soha nem nézett nálam senki! :(
2016. febr. 17. 08:45
 15/21 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! Valamit intézek! :( :(
2016. febr. 17. 08:45
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, kezd el hivogatni a magánrendelőket sorban, mondd el mi a problémád, ilyen esetben kellene fogadjanak soron kívűl!
2016. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Melyik város?

Egyébként valóban úgy tartják, hogy ha egyszer valakinek alulműködik q pajzsmirigye, akkor az nem gyógyul meg, de vannak ritka kivételek, ezt egy professzor mondta nekem. De nem pont terhesség létrejöttekor kell abbahagyatni a gyógyszert és nem így, hanem szigorú kontroll mellett. Tsh-t egyébként nem lehet oep miatt túl gyakran nézetni (30 naponta lehet), de azért ez így nem jó megoldás.

2016. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a 30 napos időkorlát miatt nem tudom megnézetni legközelebb a TSH-at, csak március elején!
2016. febr. 17. 12:40
 19/21 anonim ***** válasza:
Privatban is tudsz verkepet nezetni, a helyedben kernek TSH, t3, t4 es anti TPO-t is.
2016. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Voltál orvosnál azóta?
2016. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!