Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen barnázás, de...

6 hetes terhesen barnázás, de nem érdekli az orvost? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok! Először 5. hetesen barnáztam, rohanás az ügyeletre, nem láttak vérzést, elküldtek! 6. hetesen ismét barnázás, vissza a kórházba, ismét elhajtanak nagyon-nagyon flegmán! Még azért is lecseszett az orvos, hogy honnan tudom én, hogy terhes vagyok, minek mentem oda! Szóval ismét nem történt semmi! Azóta is folyamatosan barnázok, erősödik, érzem hamarosan meg fog jönni.... mit tehetnék, hogy foglalkozzanak velem és legalább megpróbálják megmenteni a babámat, aki pajzsmirigy betegség miatt iszonyú nehezen jött össze? :(
2016. febr. 17. 07:57
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta minden rendben van, senki nem tudja megmondani, honnan jöhetett a vérzés! Pénteken megyek legközelebb uh-ra, remélem ott is minden rendben lesz, mert eddig csak petezsákot láttak! Akkor leszek 7+3, már valaminek lennie kellesz! De hála Istennek semmi vérzés nincs azóta!
2016. febr. 22. 09:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!