Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció szerű fájdalom 23...

Menstruáció szerű fájdalom 23 hetesen?

Figyelt kérdés

Mennyire normális ez? kicsit a menstruációs görcsre hasonlít csak nem olyan erős, kb mint mikor megakar jönni.

Hétfőn töltöm a 24. hetet.

Baba rug rendesen.


2016. febr. 19. 12:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én ittam minden reggel egy tasak magnosolvot meg ha éppen görcsöltem bekaptam egy magnerot tablettát is, kb 24 hetesen kezdődött és 35 hetesen már periodikusan jött jóslófájásként, 37 hetes korom után semmilyen magnéziumot nem szedtem és a kiírt napon szültem. Úgyhogy aggódtam miatta de feleslegesen szerencsére. (31 hetesen volt először, hogy egy órán belül sokszor lett és akkor még a kórházba is bementem úgy megijedtem.)
2016. febr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!