Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anyukák segítségét...

Tapasztalt anyukák segítségét kérném.3 napja nem jött meg a menstruációm. Ma csináltam egy tesztet. A második csík nagyon halvány lett. Mi a tapasztalat ilyen esetben? Pozitív vagy negatív a teszt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 15:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, de bármilyen hihetetlen, nincs leírva az útmutatóban, hogy mi van, ha halvány a csík.
2016. márc. 8. 18:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Predictorra pl. rá van írva hogy nem számít a csík erőssége,a halvány is pozitívnak számít,de tényleg van amelyik teszten nincs ilyen leírás. Szerintem pozitív a teszted,2-3 naponta emelkedik a hcg szint,ha gondolod csinálj újat pár nap múlva :)
2016. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. márc. 8. 20:55
 14/14 mandiga ***** válasza:

Szerintem vegyél egy másik tesztet, ha azis pozitív akkor baba van. Ha nagyon halvány, akkor kétesélyes. Sajnos vannak olyan tesztek amik produkálnak második halvány csíkot is.

Drukkolok hogy baba legyen!

2016. márc. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!