Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Terhesség" bejelentése...

"Terhesség" bejelentése barátoknak, csaladnak?

Figyelt kérdés
Szoval a kerdes. . Foleg legjobb baratnoimhez kellene otlet. Nagyon szurkolnak es meglepnèm őket!!! :) hogyan mondjam el nekik ha sikerulne áldott állapotba esnem? Csaladhoz es a nagyszuleomhez , anyosomhoz (jo a kapcsolatunk) várok otletket.:) ?

#terhesség #bejelentèd
2016. márc. 29. 01:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
Egyszer egy videóban láttam,hogy úgy "mondták el",higy egy dobozkába cumit tettek és mellé egy papírra írták a nagy hírt. Szerintem jó ötlet lenne kipróbálni 😊
2016. márc. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is vasarolj valami baba dolgot, cumit, kis zoknit, kis cipot, esetleg tedd az elso uh-as kepet egy kepkeretbe, amire ravan irva hogy "szia Nagyi" vagy valami mas frappans szoveg. Vagy esetleg egy kis bodyt vegyel. Vagy mondjuk csinaltass egy polot, felirattal, vagy evgyel olyan kismama felsot ami mutatja h kismama vagy , akar egy kikukucskalo arc, vagy kezek :)

Remelem

Sikerul meglepetest okoznod 😍

2016. márc. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Biztos nagyon földhözragadtak vagyunk, de "képzeljétek, terhes vagyok" módon mondtuk el.:) Örült mindenki.:) A barátnőknek is "képzeljétek, terhes vagyok". és örült mindenki. egyszerű ez.:)
2016. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Barataom abszolut nem enged baba cucott venni 5-6dik honapig.:(

Arra gondoltam kis dobozba borsot teszek.ala papirral. Higy most ekkora az unokatok?:) vagy ultrahangfotot levelkent oda adni mikor megyunk hozzajuk..h nezzetek ez volt a postaladaban.. :) hatoldalara irnam hogy ekkor erkezik...:)

2016. márc. 29. 08:08
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolso! Igen ugyis bizti nagy lenne az orom. De en szeretnem maskepp elmondani. Egy kis elmeny.:)
2016. márc. 29. 08:10
 6/12 A kérdező kommentje:
A felso amin baba kukucskalni ki NAGYON jo otlet szerintem aztis felveszem ha kozlom veluk!!!! :) szerzek egyet... hatha elobb leesik valakinek!!:)
2016. márc. 29. 08:12
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Vannak a klasszikus uh-s fotós,babaruhás bejelentős dolgok. Ami még ilyen: pozitív teszt szép szalaggal átkötve,egy közös fotó amin a babavárást közlitek (erre nagyon jó ötleteket találsz neten). Itt olvastam: szülőket vendégségbe hívták,pohár aljára ráírták hogy " Terhes vagyok",mikor elfogyott az üdítő,volt nagy meglepetés :D

Mi épp az idei nagyobb kiadásokról beszéltünk szüleimmel,mikor a férjem közölte: Azért ne költsetek el mindent,szeptembertől lesz kinek vásárolni :) Néztek nagyokat hogy most akkor ez tényleg az amire gondolnak? ...

2016. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Volt nagy orom gondolom. Bar az mindig van. Csak olyan jo meglepni oket!!! :))) amugy jo otleteket adtal!!! :))) kanálra rairva is lattam ilyet. Nagypapa nagymama all rajtuk.:)
2016. márc. 29. 10:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Bár ez nem a várandóság bejelentése, de én a baba nemét szerettem volna hasonlóan emlékezetessé tenni. A barátnőimnek úgy mondtam el, hogy készítettem egy tortát, belül kék réteggel, kívül csupa fehér. Tippek után felvágtuk, így derült ki. :)
2016. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon jó ötlet de azt mar kieszeltem :)
2016. ápr. 18. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!