Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Terhesség" bejelentése...

"Terhesség" bejelentése barátoknak, csaladnak?

Figyelt kérdés
Szoval a kerdes. . Foleg legjobb baratnoimhez kellene otlet. Nagyon szurkolnak es meglepnèm őket!!! :) hogyan mondjam el nekik ha sikerulne áldott állapotba esnem? Csaladhoz es a nagyszuleomhez , anyosomhoz (jo a kapcsolatunk) várok otletket.:) ?

#terhesség #bejelentèd
2016. márc. 29. 01:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

Mi a szüleinknek csak "simán" elmondtuk. Mondjuk akkor még szívhang se volt, tehát csak annyit mondtunk, hogy úgy néz ki, összejött, de még persze korai bármit mondani. Egyszerűen nem akartuk magunkban tartani, de még korai lett volna bármilyen tárgyat venni (mert ha aztán mégsem születik meg, akkor csak fájdalmat okoz).


Tesómnak viszont később mondtuk el, akkor már volt szívhang és egy fotó, amin baba forma volt. Neki úgy mondtam el, hogy odaadtam a fotót borítékban, és megkértem, hogy "fotós szemmel" értékelje (ő nagyon szeret fotózni). Meg mindenki másnak is a fotót adtuk oda.

2017. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez szuper, ahogyan a testvèrednek mondtad el!!:)
2017. jan. 31. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!