Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért ilyen velem...

Szerintetek miért ilyen velem párom mióta terhes lettem?

Figyelt kérdés
Mióta kisbabát várunk valahogy mintha megváltozott volna párom.Csak akkor ér hozzám ha együtt akar velem lenni,amugy hazaér munkából vagy este fekvésig gépezik,vagy elmegy anyjához és utána a gép.26 hetes vagyok de eddig 3 szor fogta meg hasam ha rugott a kislányunk ,aztsem azért mert akarta hanem rászóltam.Állandoan hazaér munkábol,egyszerre ő mennyire fáradt,de ha elmegy valahova éjjelekig marad mert akkor nem,és nemis érdekli ,hogy mondom neki félek egyedül későn már.
2016. ápr. 22. 22:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
44%

Minden rendben lesz, ne aggódj! :)

Gondolom, ez lesz az első babi, nem? :D

Mert általában a férfiak ilyenek, ha először terhes a feleségük/élettársuk..

2016. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Hmmm en is ebbe a problemaba estem...... Jo valamilyen szinten nem problema mivel itt a pocimban a kicsi fiacskam par nap es 18 hetes vagyok.....viszont a lelki tamogatast nem kapom keg es ez bant.....nem volt koztunk semmi mar 4 honapja. Nem er hozzam...csak mindig mondja h mennyire latszodik h nagy a hasam es kerdezi h a kismano hogy van? De mintha en mar nem is erdekelnem öt.... Na mind1 sokat is sirok miatta,alig varom h oktoberben megszülessem a kisbabam es csak vele legyel elfoglalva....es megtudjam mi az özentlen szeretet...
2016. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Igen első baba.Mindig arra vágyott kislánya legyen és nagyon örült mikor megtudta.ez volt az álma.

22-es remélem minden oké lesz Veletek is.ne idegeskedj nem tesz jót.hallottam sok férfi,ha elkezd nőni a pocak nem nagyon mer együtt lenni.van akiben az van nehogy rosszat tegyen.hiába nem ártalmas.Lehet a babótokat félti.kitartás. És boldog babavárást

2016. ápr. 24. 22:54
 24/25 anonim ***** válasza:
Na, javult már veletek a kapcsi? :O Hogy viselkedik veled a párod? 
2016. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Ebben a pár napban mintha kicserélték volna.vacsorát főz ha itthon van,mindenben segíteni szeretne,állandóan bújik mondja mennyire szeret minket,de ez nem az erőltetett viselkedés,hanem komolyan gondolhatja.Lehet jóvolt leülni elmondani mi bánt ennyire.Azóta a számítógépe nemis volt bekapcsolva.remélem minden rendben lesz már.
2016. ápr. 28. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!