Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért ilyen velem...

Szerintetek miért ilyen velem párom mióta terhes lettem?

Figyelt kérdés
Mióta kisbabát várunk valahogy mintha megváltozott volna párom.Csak akkor ér hozzám ha együtt akar velem lenni,amugy hazaér munkából vagy este fekvésig gépezik,vagy elmegy anyjához és utána a gép.26 hetes vagyok de eddig 3 szor fogta meg hasam ha rugott a kislányunk ,aztsem azért mert akarta hanem rászóltam.Állandoan hazaér munkábol,egyszerre ő mennyire fáradt,de ha elmegy valahova éjjelekig marad mert akkor nem,és nemis érdekli ,hogy mondom neki félek egyedül későn már.
2016. ápr. 22. 22:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a helyesírási hibákért, telefonról nehezebb pötyögni...
2016. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Tervezett baba volt,az ultrahangot is mindig ugy várja mint a gyerek a karácsonyt.imádja látni.de azis lehet nem az a tipus aki tapizza a hasam.nagyon ritkán ad puszit rá.igaz énis mondogattam zavar ha hozzáérnek...de nem a családra értettem.

Lehet magára vette?

Nem jár el hetente ősem.ritkán megy el éjjelekig csak akkor ssm tartja tiszteletben,hogy félek egyedül.de néha olyan érzés mintha én reagálnám túl.

Néha megy el akkor is piszkálom érte.

A szülős dolog nem zavad már annyira jobb igy...nemkell jópofiznom.Másik fiáék ugyis otthon vannak kisfiukkal nyal a csaj eleget ott...

2016. ápr. 23. 09:47
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, te érzed milyen a kapcsolatotok! De! Én is mindig ezt csináltam, nyugtattam magam, hogy biztosan szeret és bebeszéltem magamnak, hogy csak biztos túlreagálok mindent, majd minden rendben lesz... hát nem, nem lett, hülyének voltam nézve, cserben hagytak és még én lettem a sz.r...
2016. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ma ha hazajön munkából leülök vele,és megmondom őszintén beszéljünk mert ez tényleg nem lesz jó.Nekem sem és a babának sem ha állandóan forog azagyam.köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 23. 11:45
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam/vagyok én is. Szülés után még rosszabb lett a helyzet:(
2016. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. :( remélem valamit ki tudok szedni belőle.
2016. ápr. 23. 14:00
 17/25 anonim ***** válasza:
Minden nap olvasok valami olyat, hogy az apa gépezik. Van a baráti körünkben két olyan pár, ahol az apa gépezik. Csak meg kell különböztetni, hogy azért mert dolgozik rajta és kutakodik a világhálón, hogyan tudna pénzt keresni vagy azért mert játszik rajta. Sajnos nálunk ez a két apuka játszás céljából használja a gépet. A feleségek pedig nevelik a gyereket. De ez nekik jár. Olyankor az asszony vigye is el a gyereket, mert csak zavarja a játékban. Mikor erről hallottam nem is értettem, hogy lehet ilyen embereknek gyereket szülni. Hozzáteszem, hogy nem ismerek olyan embert aki a gépen játszik és vitte is volna valamire az életben. Soha nem fogom ezt megérteni. Kedves kérdező én csak reménykedni tudok abban, hogy Te nem így fogsz járni. Amit leírtál mintha erről a két pasiról meséltél volna nekem.
2016. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.szokott hasznos dolgokat nézni de inkább játszik

Aztmondta addig játszik még a baba megnem születik mert utána már ő lesz a legfontosabb.remélem igy lesz.

2016. ápr. 23. 20:48
 19/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csak nehezen fogja fel a dolgokat, így elfoglalja magát!

De ha a baba is meglesz minden megváltozik hidd el!!! :)

2016. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm.őis ezt mondta ma reggel,hogy addig hihetetlen ameddig nem pillantja meg.Mert én érzem minden nap,hogy ittvan meg minden ő viszont nem.mert bántja a babó nem rugdos csak ritkán mikor meg akarta nézni.mondta bántja.de már mosf imádja mindennél jobban.remélem oké lesz minden.Mert tényleg mindentől félt meg óv,még egy 2l üveget is képes kikapni kezemből nehogy bajom legyen.de azért jovolt beszélni vele.
2016. ápr. 24. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!