Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem féltetek a gyerekvállal...

Ti nem féltetek a gyerekvállalástól?

Figyelt kérdés
14hetes kismama vagyok, viszont néha rám jön a felelem vagy nem is tudom minek hívjam hogy hamarosan megváltozik az életem, el leszek kötelezve, jól döntöttem e vajon.. . Ezt leszámítva meg kb en vagyok a legboldogabb csak néha rám jön a para. (Első gyerek lesz,21eves vagyok és a párommal imádjuk egymást ) Veletek volt mar ilyen ?
2016. máj. 18. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én is így voltam vele, kb a harmadik trimeszter elejéig tartott, mire oldódott ez a néha rám törő félelem. Pedig én 29 voltam.
2016. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De,főleg,hogy boldog-boldogtalan ontotta a negatív panaszáradatot,hűgy "jaj,most aludd ki magad" "mióta xy-ka megszületett nem aludtam át egy éjszakát"

"fiú/lány...nem baj,majd a következő fiú/lány lesz" "majd,megtudod..."kezdetű mondatok tömege

A második is fiú/lány,akkor még inkább sajnálnak,csak egyedül én nem értem,hogy miért baj a két azonos nemű gyerek.

Egyébként nem féltem tőle,tisztában voltam vele,hogy változással jár. Ezt lehet drámaként felfogni,meg lehet lazán is kezelni.

2016. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Már 7 éve együtt éltünk, vártuk, hogy meglegyen az egzisztencia, jöhessen a baba.

Vártuk már, és kíváncsiak voltunk, milyen lesz.

2016. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2016. máj. 18. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hol így hol úgy érzek, de nálunk még nincs baba. De így nem is mernék belevágni pedig úgy tűnik ez sose múlik mert nálatok is megvan.
2016. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is félek eléggé. 20 év éves vagyok, párom 21, nagyon várjuk már, hogy megszülessen a kisfiunk, de attól még ijesztő. el se tudom képzelni, hogy milyen lesz. félek hogy rossz anya eszek, vagy nem lesz időnk egymásra a párommal...

26hkm

2016. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21 évesen én is biztosan aggódtam volna ezen. 27 évesen már nem. Ezért nem 21 évesen vállaltam gyereket.
2016. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 26 éves vagyok, de néha én is elbizonytalanodom. Nagyon várjuk a kis drágát, de néha teljesen beparázok. Tudni fogom- e mit kell csinálni, megmarad-e ilyen jónak a kapcsolatunk. Hogy fogjuk megoldani a hétköznapokat? Az orvosom szerint ez teljesen normális reakció :D
2016. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!