Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy sikítófrászt...

Normális hogy sikítófrászt kapok az anyósomtól vagy csak túl türelmetlen vagyok vele?!?!

Figyelt kérdés

Szóval, anyóséknál lakunk, közben építkezünk. Babát szerettünk volna, össze is jött csak sokkal hamarabb mint gondoltuk. Anyós védőnő, az a kőkorszaki fajta... Veszélyeztetett terhesség miatt táppénzre ítéltek.

Amióta kiderült h terhes vagyok anyós megőrjít!!!

Semmi nem jó amit csinálok, ne feküdjek(doki írta elő vérzés miatt), ne egyek semmit csak húst mert a fehérje a legfontosabb, a gyereknek ne vásároljak mert alig kell neki valami. Elég 5 textilpelus, 3 budy, 3 rugi, nem kell cumisüveg, nem kell popsikrém csak gyógyszertári. Nehogy vegyek mellszívót, minek sterilizáló, a digitális hőmérőt úgy fogadta mintha a sátán teremtménye lenne. Hasszorítót a szülés utánra ne vegyek mert az felesleges, a kórházban majd úgyis tesznek a hasamra HOMOKZSÁKOT....



2016. jún. 1. 13:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
60%

De anyós még most is védőnőként dolgozik vagy már nyugdíjas?

Ilyen védőnőm lenne, be se engedném!

Mikor tudtok elköltözni?

Nem akarlak ijesztgetni, de ahogy meglesz a baba, még sokkkkkkal rosszabb lesz, ki fogja tépkedni a kezedből és ráliheg a melledre miközben szoptatsz, hogy szemmel tartson...

(Én anyósom messze lakik, negyedévente látom 2-3 órát, így elviselhető. Mikor születtek a gyerekek, közelebb laktunk és hetente jött, de már az is sok(k) volt.)

2016. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
59%
en mar elkuldtem volna a viharba
2016. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
32%

#31 vagyok.

Válaszom 0%-ban hasznos :D Biztos azok pontoztak le, akik szemét anyósok, vagy irigy menyek, akiknek el kell viselni anyóst :D

2016. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
25%
Szia, sok előttem szólónak igaza van, hogy ne idegesítsd magad, de mielőbb tedd helyre anyóspajtást, mert ha megszületik a babád, tuti, hogy minden nap ott lesz, és mindenbe bele fog szólni! Ha a párod nem teszi helyre a mamáját, akár a kapcsolatotok is megsínyli! Én már laktam együtt az anyósommal 4 hónapot, mikor építkeztünk, és tudom miről beszélsz! Minden baj volt, ha volt rajtam sapka azért, ha nem azért piszkált! Ha mostam az volt a baj, ha nem az, ha főztem és kértem egyen velünk, nem volt éhes, ha nem hívtam meg az volt a baja, ez 2007 ben volt! Most újra költözünk, mert jön a 3.baba 15 hetes várandós vagyok! Megint hozzá, mert 2 gyerekkel, kutyával nem találtam albérletet, míg építik a házunkat ami szept végén lesz kész! Nem fogom hagyni magam, mit előzőleg! NEM IDEGESKEDJ, mond meg neki, ha ezt folytatja, nem engeded a házatokba, csak ha tud viselkedni! :-)
2016. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!