Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogyha a terhes...

Igaz az, hogyha a terhes anyával történik valami akkor az a babán is látszani fog?

Figyelt kérdés
Például az anya megégeti magát akkor a babán is lesz azon a helyen nyom.

2016. jún. 5. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Babona. A férjem gyakran szokott játékosan csipkedni engem, de anyósom mindig rászólt, hogy meglátszik majd a gyereken, de nincs rajta még csak egy anyajegy sem.
2016. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem van az oldalamon egy halvány folt, inkább akkor látszódik jobban, ha lebarnulok. Anyukám azt mondta gyerekkoromban, hogy mikor terhes volt velem, vasalóval megégette magát, és pont ilyen alakú folt lett rajtam is. De ezt csak így "viccesen", érdekességként mondta, nem komolyan. Mint ahogy a legendák születnek. 😅 Mondjuk én utálok vasalni, szóval ha belegondolok, hivatkozhatnék erre, hogy na ezért nem vasalok!! Lelki trauma ért a pocakban!! 🤔🤣
2023. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!