Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy álltok az ilyen kínos...

Hogy álltok az ilyen kínos kérdésekkel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Akinek a mellbimbóudvara körül nő egy pár erősebb szőrszál, mit csináltok vele? Szemöldökcsipesszel szeditek ki ti is? Egyéb ötlet?


Terhesség alatt megnövekedett mellbimbóudvara visszaáll az eredeti méretére, színére?


Köszi mindenkinek!


2010. ápr. 13. 23:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
csipesz,mert az tartós!!!Sajna nekem nem állt vissza.egyik felén maradt a kicsi mellbimbó a másik felén meg egy kisebb parizer méret.hát nekem ez jutott!!!de az érdekes amelyik kicsi maradt az a mellem is kissebb,és abba volt a több tej.
2010. ápr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a gyors választ! Én is csipeszelem, és jobb eszembe sem jut. :S


Hát nagyon félek ettől a mellbimbó megnövekedéstől, mert már most elég nagy lett és még csak 20 hetes vagyok, mi lesz a szoptatás után?! Plasztikaisebészet...:S

2010. ápr. 13. 23:40
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi most hagyjuk abba a szopit (1 éves múlt a babám), és már visszaállt a méret. A szín még nem teljesen, de úgy tűnik, az is vissza fog.
2010. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 3 hónapig volt ugyan tejem, de teljesen visszaállt a méret és a szín is.
2010. ápr. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

remélem minden visszaáll, nekem a köldökömnél erősödtek meg a szőrök, jó egy centis és nagyon sötét!

pedig júniusban szülnék és olyan szívesen mutogatnám a pocim, de így nem szeretném!

szerintem ezek a változások visszaállnak szülés után, ha megváltoznak a hormonmennyiségek!

csak azért óvatos legyél ezekkel az epilálásokkal, nem tudom mennyire szabad ezeket a nagyon érzékeny helyeket szőrteleníteni.

üdv.:

32 hetes km

2010. ápr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Sziasztok!Óvatosan a csipeszeléssel!!!Mert begyulladhat a szőrtüsző és ezáltal az egész mell is!Üdv:27 hetes kozmetikus kismama
2010. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megjelentek mind a köldökömnél, mint a mellemen a szép kis szőrszálak. Én végig vagy csipeszeltem, vagy géppel szedtem le. De tényleg vigyázni kell, mert hamar begyullad. Érdemes előtte-utána letisztítani a területet, hogy ne fertőződjön el...

Még szoptatok, így a mell változásával kapcsolatban nem tudok választ adni. De a már válaszolóknak én köszönöm, amit írtak :)Remélem tényleg visszaáll a régi rend. :)

k.

2010. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a köldököm körül erősödött meg a szőr. Mindig is volt, de most egész fekete... gondoltam hogy gyantáznám de elég fájdalmas terület.. mindenesetre megkönnyebbültem hogy nem csak nekem van így:)

Lehet, hogy a csipesznél maradok, csak az nem mindig szedi ki tőből..

2010. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csipeszelek a mellemnél, hanem borotvával odanyúlok amikor a hónom alatt leszedem a szőrt. Azt hallottam, nem szabad csipesszel, ahogy szemölcsökből, anyajegyekből sem. A bimbóudvar mellett nem nő vissza hamar, nem szúr, elég néhány naponta borotválni. (a férjem sajnos úgysem látja minden nap közelről, 2 hónapos baba mellett...)
2010. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkien! Hát nagyon remélem, hogy visszaáll az eredeti formájára, de mindenképpen akarom zoptatni majd a picurt még ha ez az ára is. Ezért van a plasztikaisebészet.... :)
2010. ápr. 14. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!