Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy álltok az ilyen kínos...

Hogy álltok az ilyen kínos kérdésekkel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Akinek a mellbimbóudvara körül nő egy pár erősebb szőrszál, mit csináltok vele? Szemöldökcsipesszel szeditek ki ti is? Egyéb ötlet?


Terhesség alatt megnövekedett mellbimbóudvara visszaáll az eredeti méretére, színére?


Köszi mindenkinek!


2010. ápr. 13. 23:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Mellbimbóudvar mérete és színe visszaállt az eredeti formájára? Még mindig érdekelnének válaszok.


Köszi! :)

2010. aug. 10. 21:59
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

szia! én 2 éve szültem és nekem is nagyon megerősödött a szőröm mindenfelé, a hasamon is lett és ugyanígy a mellemen is, viszont a hajam is szép dús lett.

ez szülés után már nem tudom mennyivel, de teljesen elmúlt és visszaállt a szőr a helyére, a hasamról, mellemről eltűnt. Persze ezzel együtt a hajam is a régi lett :(

a mellbimbóról még nem tudom nyilatkozni, én 2 hónapja hagytam abba a szoptatást, egyelőre csak a méret csökkent, petyhüdt lett a cicim és kisebb is, de még nem a régi méret.

2010. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem terhesség alatt szinte fekete és hatalmas lett a bimbóudvar, fekete lett a köldököm, pigmentálódott az ajkaim felett és a sarkam feletti bőr is. A hasamon hosszú fekete szőrszálak lettek. Ikreket vártam, talán ezért is volt ennyire erős a hormonhatás.

Kb. 3-4 hónappal a szülés után már minden a régi volt, pedig egy éves korukig szoptattam őket. A bimbóm színe és mérete is a régi.

A szőrszálakat én epiláltam, a hasamon is, szerencsére nem okozott semmi problémát.

2010. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
én borotválom, mert a csipeszhez már túl sok van :( hason is nő egy pici, az kevésbé zavar.
2010. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek is a válaszokat! :)

Nagyon bízom benne, hogy helyre állnak a dolgok! :D

2010. aug. 11. 10:51
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én is megnyugodtam, mivel nekem is megerősödött a szőrzetem. Én is csipeszelem, de a hasamon rengeteg lett.


Üdv 24 hetes km.

2010. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
csipesszel szedtem őket.a bimbóudvarom nekem nem lett nagyobb szerencsére,a színe pedig hamar visszaállt a régibe.3 hónapos a kislányom,de már egy ideje minden a régi.
2010. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

09:03 vagyok


nekem az a szőr probléma sajnos már kb. 15 éves korom óta fennáll. azóta elfogadtam, de még mindig zavar egy kicsit. hát ez van sajnos. de állítólag nem is olyan ritka ez a probléma, ahogy ez a kérdés is mutatja. csak nem szeretjük reklámozni, hogy szőrösödünk ott, nehogy elrettenjenek a férfiak.

2010. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat!
2010. aug. 12. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!