Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi eselyem van, hogy...

Mennyi eselyem van, hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés

Most vagyok 4 hetes 3 napos terhes. A doki 6,1 mm petezsakot latott benne szikholyaggal.

Viszont volt mar ket csaszarom es emiatt van egy hegem ami olyan mint a ketszarvu meh. Azt mondta lehet nem marad meg a baba de a 12 het utan mar nem lesz gond addigra kinovi magat.

Volt mar valakinek ilyen csaszar miatt es megmaradt a babaja. Sajnos volt mar egy vetelesem 5 hetesen valoszinu ez volt az oka azt mondta.



2016. júl. 26. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hetes 3 napos? Nem 6 hetes? 4 hetest még nem láthat! Mikor volt az utolsó mensesed? Mikorra rendelt vissza?
2016. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetesen jelenleg csak felritkulást látott az orvos, sztem te sokkal előrébb vagy.
2016. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

4 hetesen hüvelyi uh-val mindkét gyerekemet a látták vagyis a petezsákot 😊 Az elsőt kellett nagyon keresni a 25mmes méhnyálkahártyában 😁

Pihenj sokat és reménykedjünk!

Ismerősömnek van vmi méhfejlődési rendelenessége (talán szívalakú) és már 1 éves a gyereke!

Drukkolok!

2016. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 4+3 napon felritkulast látott pedig korán fogant a baba. Emellett annyit írt a papírra h 2mm-es petezsak sejthető. Sztem sem Ennyi a baba kora igy viszont idősebb terhesség, aminek esetében maris jobbak a kilatasaid😊

Sajnos a császárok miatt meg sokat fogsz valószínűleg aggódni de drukkolok! Remelem rendben lesztek!

2016. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Junius 23-an volt az utolso mensim en is 5 hetesnek szamoltam magam de azt mondta 4 hetes es 3 napos vagyok hetfon. Mikor megnezte a gepen a meretet akkor is ezt kalkulalta ki a gepe:)
2016. júl. 27. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!