Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor indult be a szellentés...

Mikor indult be a szellentés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogyha émelygésmentes volt az első trimeszter, akkor nagy valószínűséggel szellentéssel leszek megáldva. Tapasztalat erről? Mikor indult be?
2016. júl. 27. 08:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%

Soha. Ilyet még nem is hallottam.

Tökéletes terhességem volt, teljesen "tünetmentes", csak a hasam nőtt, semmi mást nem tapasztaltam egész végig.

2016. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Mi van? Én még ilyet nem hallottam. Ez hülyeség. Az a kérdés, hogy mikor fogsz fingani terhesen?
2016. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

:-D

Fingani teljesen normális dolog,nem terhesen is szoktak az emberek!

Amúgy linkeld már be azt a sok helyet,ahol ilyen baromságokat olvastál!

Némi kis alapintelligenciával szűrni kéne az összeolvasott információkat!

2016. júl. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Konkrétan a "Barátnőim a terhességről" című könyvben olvastam először, aztán ismerősöktől is hallottam. De ezek szerint nem törvényszerű, hála az égnek :))
2016. júl. 27. 09:07
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha valakivel van is ilyen, mert mondjuk nagyon puffad, akkor sem hiszem hogy összefüggés van az émelygéssel. Én nem tapasztaltam ilyet egyébként.
2016. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Bemásolom a harmadik válaszadónak az említett részt, mert nem tudom, hogy ő rendelkezik-e azzal az alapintelligenciával, amiről említést tesz... Nehogy ne találja meg ;) "Mindenkor érvényes alapelv: Légy óvatos, ne bízd el magad, mert a terhesség istenei rendszerint igazságosak. Másképpen szólva, ha a reggeli

émelygés elkerül, csillapíthatatlan szellentéssel leszel megverve." (8. oldal)

2016. júl. 27. 09:12
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Én ha hülyeség, ha nem, én fingósabb voltam terhesség alatt, egyszerűen kicsúszott, nem tudtam visszatartani. Sajnos szülés óta is fingósabb vagyok, na az rejtély, hogy miért :D
2016. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mindegy, a kérdés valójában azokhoz szólt, akik szültek már, evidens, hogy a kiskorúak nem tudnak érdemben hozzászólni.


A hetedik válaszolótól kérdezem: a terhesség melyik szakaszától tapasztaltad a jelenséget?

2016. júl. 27. 09:25
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Én is hallottam már ilyenről. De nem az első émelygős időszakban, hanem a terhesség vége felé. Gondolom, akkor már minden nyom belül mindent, nem férnek el rendesen a dolgok :)

Nekem nem volt semmi extrém szerencsére :)

2016. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Amit belinkeltél inkább vicces szövegnek tűnik nem egy komoly szakvéleménynek :D. Inkább úgy kell érteni szerintem, hogy mindenkinek felmerül valami nehézség a terhesség során kinek ez, kinek az. Nem konkrétan, hogy aki nem émelygett tuti pukizni fog.
2016. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!