Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor indult be a szellentés...

Mikor indult be a szellentés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogyha émelygésmentes volt az első trimeszter, akkor nagy valószínűséggel szellentéssel leszek megáldva. Tapasztalat erről? Mikor indult be?
2016. júl. 27. 08:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Természetesen nem szakvélemény, ezt az írónő is hangoztatja. A könyvben éppen arról ír, amit ő és a barátnői tapasztaltak, tehát nem orvosi megállapítás. Viszont éppen abból kiindulva ijedtem meg, hogy ha ezt már sorokba önti, akkor kicsit több az előfordulási esély mint csupán a véletlen :)
2016. júl. 27. 09:44
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

A terhesség istenei baromira nem igazságosak:

Én tökéletesen jól voltam végig: soha nem émelyegtem, soha nem hánytam, egyáltalán nem vizesedtem, soha nem keményedtem, nem görcsöltem, nem híztam, 37. hétig dolgoztam sörözőben 14 órában, bírtam, és imádtam.

A szülés fájdalommentesen indult, magzatvízelfolyással.

5 óra alatt lezajlott a szülésem. Másnap teljesen rendben voltam.

Fiam nem volt hasfájós, nem volt beteges (1,5 éves korában vettem orrszívót, addig nem kellett), nyugodt volt fogzáskor is, és most 3 éves nem nagyon tapasztalom a hisztikorszakot, nagyon jó természetű, nyugodt fiú.

Azt hiszem, nem mindenki ilyen szerencsés. Úgyhogy nem igazságosak azok az istenek, van, aki végigszenvedi a terhességet, és csak kínlódás neki a 9 hónap...

2016. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Negy terhessegen vagyok tul. Mindegyiknek az elejetol (6-7. het) puffadtam nagyon es pukis is voltam, gondolom a puffadas miatt. Nem tartott vegig, a masodik trimeszterben elmult.

En nem voltam hanyos/emelygos egyiknel sem, nem tudom, hogy van-e osszefugges.

2016. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

Első babámnál az utolsó hetekben lettem széllel bélelt.

Állófogadás, talpig csinosan, sminkben, halk zenei háttérben beszélgettem férjem reménybeli ügyfelével, amikor minden figyelmeztető jel nélkül kirobbant egy öblös puki. A pasi úgy tett, mintha észre sem vette volna, én meg majd elsűlyedtem.

Onnantól a szülésig lökhajtásos voltam, vagyis még szülés közben is.

Ja, a gyomrom már az elejétől égett.

2016. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem 34 hetesen kezdődött de utólag kiderült, hogy epekövem van. Mivel pont 34 hetesen fájdalmaim voltak jobb bordaív körül valószínűleg az epekőnek nagyobb része volt ebben, mint a terhesség elejen az émelygésnek. :)
2016. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

17-es :)


Nekem első terhességnél, és most a másodiknál is erőteljesebb a puffadás, és igen, a szellentés is. Sokkal nehezebb visszatartani, nekem is néha kijön váratlanul, amikor éppen sunyi laposra játszom... :)

Beleknek kisebb a helye, nyomás alatt vannak, nyilván a levegő is könnyebben távozik. Ez szüléssel elmúlik.

2016. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14 😂😋😋😂😋😂😂😋nagyon jót nevettem.
2017. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem első jelek között volt mindkettőnél :D előre elnézést kértem a férjemtől és teszt sem kellett volna szerintem :D pukk, pukk, pukk és irtó büdi és folyton, de az első két hónapban csak és mellette volt hányinger is, jajjjj de még milyen, úgyhogy nálam nem függött össze :D
2018. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem a pozitív teszt kimutatásától kezdve eszméletlen szélgörcseim vannak, és a patkányok vigyázzba állnak :D menstruáció előtti napban szokott nekem ilyen lenni, úgyhogy én azért nem lepődtem meg rajta, hogy a terhességem alatt végigkísér. reggeli rosszulléteim nem sokszor vannak, de ami állandóan ott van, az a szellentés, akárhol, akármikor :D
2018. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!