Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szőrtelenítesz-e terhesen a...

Szőrtelenítesz-e terhesen a nőgyógyászati vizsgálat előtt?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor a teljes intim területet vagy csak a fazon részt?
2010. ápr. 19. 20:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a teljeset mindig leszedtem.
2010. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

En nem-terhesen is mindig leszedtem, neha fazonra, altalaban mindig, attol fuggoen, hogy eppen melyikhez van kedvem (vagy mit ker a ferjem).

Igy en ehhez voltam hozzaszokva, terhesen sem csinaltam maskepp.

2010. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Ja, a vége felé már nem volt egyszerű, emlékezetből csináltam és mindig megnéztem a tükörből, de ugye nehezebb volt, a bikinivonalnál alig tudtam a borotvát úgy odanyomni a hasamtól.
2010. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen leszedem,de én nem csak azért mert nőgyógyászhoz megyek,hanem alapból leszedem,mert engem zavar.De őket nem érdekli hogy csupi e lent vagy sem ha ezért kérded:) (23h)
2010. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én is korábban leszedtem szinte mindig a teljeset, csak terhesen kicsit kellemetlennek érzem, hogy kopaszon lásson az orvos. Orvosi vizsgálat után szedem le mindig teljesen, hogy a következő orvosi vizsgálatig ne legyen túl dzsungel nyuszis. :)
2010. ápr. 19. 20:31
 6/25 A kérdező kommentje:
Várom a további véleményeket.
2010. ápr. 19. 20:36
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Én még szőrtelenítek, igaz még nem olyan nagy a pocim, de amíg tudok addig csinálom. Bár volt rá precedens, hogy nem szedtem le, de abból sem csináltam nagy problémát.

20h km

2010. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen.
2010. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

én egyszer teljesen lekopaszítottam egy vizsgálat előtt, akkor a dokim (nő) jól lehordott, fél órán át ecsetelte mi a fanszőrzet szerepe, és milyen fontos ez terhesség alatt

na, azóta csak a hosszát igazítom, és fazon gyantázok

2010. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%
na még ilyet nem hallottam,és mégis mi a szerepe a fanszőrzetnek?:D De most komolyan,mit mondott?És pláne terhesen miért "kell"?:)
2010. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!