Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szőrtelenítesz-e terhesen a...

Szőrtelenítesz-e terhesen a nőgyógyászati vizsgálat előtt?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor a teljes intim területet vagy csak a fazon részt?
2010. ápr. 19. 20:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én is leszedtem, borotvával, de csak fazonra és "megrövidítettem. Nekem így volt kénylemes.
2010. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Szedd csak le az egészet, ha én kibírtam Te is kifogod:-)

2010. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szedem most csak a fazont, de csak azért mert valamiért most issszonyatosan fáj és tisztára be is vérik az egész, pedig u.az a kozmetikus és a gyanta is. Szexről le vagyunk tiltva egyébként teljesen, úgyhogy ebből a szempontból nem zavaró. Engem picit zavar, mert már megszoktam, hogy jóval csupaszabb, az orvosomat pedig biztosra veszem, hogy vizuális élmény szempontjából baromira nem érdekli.


Én anno még szülészet-nőgyógyászatből tanultam, hogy a fanszőrzet szerepe az, hogy a pci körüli bőr szellőzni tudjon (az ágyékhajlat), mert ha nem szellőzik, akkor könnyebben össze lehet szedni különböző gombás fertőzéseket. Mivel terhesen ezekre még fogékonyabb vagy, ezért ekkor nem szokták javasolni a nőgyogyik. Gyakorlati tapasztalatom ezügyben nincs.

2010. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Igen, bár egyre nehezebben, de igen :) Sőt, nem csak előtte.
2010. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is csupaszon mentem mindig. Mivel nagy pocinál már csak a párod tud fazont csinálni, így egyszerűbb ha teljesen leszeded. Ha holnapután volt soros a vizsgálat akkor borotváltam, hogy azért ne azt lássa a doki, hogy annyira neki készültem. :)

Meg ha esetleg bibis lett volna akkorra elmúlt már.

2010. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64%
Fazonra, amikor már nem láttam magam, a férjem csinálta meg.
2010. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Eleinte fazoníroztam, aztán a 25. héttől azt mondtam menjen minden. Ma már az is nehéz, megszenvedek, lihegek, mint egy versenyló. Minden leszedek, már ahogy sikerül. :)
2010. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp.De én előtte sem szedtem le teljesen, mert nekem nagyon nem tetszik csupaszon.Olyan kislányos, gyerekes.Mindig is fazonra volt nyírva.A borotválást tényleg nem szeretik a nőgyógyászok.Az a szőrzet szerepe, hogy véd a fertőzésektől.Ha teljesen leszeded, megszűnik ez a védelem,ezért nincsenek elragadtatva tőle.Én is szőrtelenítem még a lábamat is, mielőtt dokihoz megyek.De az orvost nem fogja érdekelni, hogy mennyire borotválod le.Látott már mindent,dzsungelt is, és nem arra kíváncsi.A fontos, hogy tiszta és ápolt legyen egy nő, aki ilyen vizsgálatra megy.
2010. ápr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
HA szőrös ha nem úgyis megtalálja a lyukszidat! =) nem azt fogja nézni hogy mi van odalent hanem hogy mi van bent. Minden jót!
2010. ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én tükör segítségével, de mindig szőrtelenítek (nem csupaszra) vizsgálat előtt, ápolatlannak érzem magam, ha szőrösen megyek oda. Borotvát használok vagy néha szőrtelenítő krémet, mert nem bírom se a gyantát, se az epillátort. Egyszer volt egy kellemetlen helyzet, amikor a doki mondta, hogy vetkőzzek, megnézné a méhszájam. Egyáltalán nem számítottam ilyen vizsgálatra akkor, nem is úgy készültem, majd elsüllyedtem szégyenemben.
2010. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!