Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szőrtelenítesz-e terhesen a...

Szőrtelenítesz-e terhesen a nőgyógyászati vizsgálat előtt?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor a teljes intim területet vagy csak a fazon részt?
2010. ápr. 19. 20:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

én mindíg csupaszra szedem le.igaz már nagyon nehéz,és beletelik fél órába mire végzek vele,és ki fulladok rendesen a végére,de nem gáz.ilyen kellemetlen élményem nekem is volt,hogy mentem dokihoz,egyáltalán nem számítottam rá h vizsgálni is fog mivel előző alkalommal is vizsgált.és hát mondta h meg szeretne vizsgálni.hát nagyon gáz volt,mivel nem számítottam rá,és így nem is voltam leborotválva.tudom h a dokikat ez nem érdekli de azért mégis cikinek tartottam.én szülés előtt is le fogom.úgyhogy nagyon remélem h nem úgy fog indulni a szülésem h elfolyik a víz mert akkor borotválásra nm nagyon marad itthon idő.


36 hetes km

2010. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én is mindig leszedem csak nem tiszta csupaszra, nem tudom én sem hogy mi a cikibb szőrösen vagy nélküle. Egy biztos, hogy meg nem hagynám nőni, mivel én még szültem abban az időben mikor nem volt divat a szőrtelenités ott lent, hát ne tudjátok meg milyen dzsungel Jack voltam (és nem csak én). :-) Tegnap már a párom kértem meg, hogy igazitsa meg, mert már nem látom és nem birom leröviditeni. Ilyen apró hülyeség de én is mindig kellemetlenül érzem magam, hogy mit gondolhat a doki. Pedig valószinű aki egy nap vagy 50-et lát, azt tuti, hogy nem érdekli.

Egyébként hogy miért kéne szőrösen hagyni főleg terhesen az valóban "biztonsági" okokból. Védi a hüvelyt a fertőzésektől! Hát én mondjuk ezt nem irnám alá.

29 km

2010. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Én minden egyes vizsgálat előtt amióta terhes vagyok ezen agyalok, hogy csináljam...

Szívem szerint leszedném az egészet, mert sokkal nehezebb borotvával fazonra vágni, ellenben nekem is ez a konfliktus, hogy a kopasz p..ci olyan óvodás feeling... és nem tudom mennyire illik egy terhes nőnek...

Egyébként utána nézegettem komolyabban is a dolognak és állítólag a zsidó nőknek kellett leszedniük a szőrzetüket, mert hogy állítólag a női szőrzet vágyat ébresztett a férfiakban... és ezért. De azért kíváncsi lennék, hogy a legtöbb nő a legelső szőrtelenítés alkalmával miért döntött a teljes intim terület szőrtelenítése mellett... Engem legelőször a párom kért meg rá és azóta már csak kényszerből csinálom.

Ettől függetlenül megértem a pasikat is, hogy miért kérik a szőrtelenítést... bár pár évtizeddel ezelőtt ez a férfiaknak nem okozott gondot...

2010. ápr. 20. 16:35
 24/25 anonim ***** válasza:

Én is a párom miatt szedtem le először teljesen. Én megértem a férfiakat, hogy nem szeretik a dzsungelt, mert én sem szeretem, a párom is borotválja.

A terhességem elején még én is fazonra igazítottam, de ahogy nőtt a pocim egyre nehezebb volt, végül teljesen leszedtem, így sokkal könnyebb borotválni látatlanban! És nem csak akkor szoktam, ha dokihoz megyek, hanem úgy 3-4 naponta lehúzom, mert engem zavar, ha szőrös.

2010. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én korábban leszedtem teljesen, de most nem látom már 34 hetesen jól... érdekes, de vizsgálatok előtt viszont nem szeretem a csupasz puncit, akkor visszanövesztettem egy rövid fazonra. Most is ilyen, a hosszát nyírom, és kétoldalt borotválom formára. Csupasznál, pláne ha nem borotválja mindennap az ember, nekem pillanatok alatt szúr, és most egyszerűen nincs türelmem naponta ezzel bíbelődni. Szülés előtt épp elég lesz.
2010. ápr. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!