Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Várhatok babát?

Kismamák! Várhatok babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden:

Késik, a mellbimbóm bedurrant és reggelente érzékeny néha napközben is. Erős émelygések törnek rám, feszül a hasam néha nagyon es apró szúrkáló kellemetlen érzést is érzek néha. Sokkal többet eszek, többet pisilek de néha alig és még is azt érzem bepisilek. Éjszakánként felébredek pedig soha nem szoktam. És a hőm 37 fok. Alaoban 36,4-5 körül van.


Nos kedden (08.16-án) teszteltem egyet 11 és 12 óra között Clearblue-val (aznap már vagy 4szer pisiltem) es egy szép pozitív tesztet kaptam :)


[link]


Majd vártam 2 napot és 18-án csütörtök reggel első pisivel megint teszteltem, de az meg nahyon halvány lett.

(Mondták lehet sokat pisiltem rá ami igaz is...)


[link]


Hétfőn 22-én megyek orvoshoz de ti mit mondtok?

Lehetek terhes?

Jaaa és csináltam egy exepil tesztet is csütörtökön este 6 körül az negatív lett... :/

Most akkor mi van?

Én nem értem :(

Annyira örülnénk neki :(

Sajnos február 4-én volt egy spontán vetélésem már... :(

Nem akarjuk beleélni magunkat nehogy csalódjunk megint...


A hőm tegnap este 22 órakor és ma reggel 5:30kor is 37 fok volt


[link]


A második tesztet is Clearblu-val csináltam.

A Clearblue-nak a használati utasítása ír egy ilyeg: A B C kép feletti és alatti utasítást olvassátok el a + szimbólumról.


[link]


Kérlek segítsetek nekem :(

Köszönöm

23L



2016. aug. 19. 17:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is sztk-ban voltam múlthéten szerdán , akkor voltam 5 hetes a kalkulázor szerint , kézzel megvizsgált és ennyi. Azt mondta menjek vérvételre HCG szintel kapcsolatban. Ma kapom meg az eredményt és holnap megyek vissza vele. Már 6 hetes vagyok elvileg , remélem , hogy holnap uh-ra el küldenek :) jó lenne már az orvostó hallani , hogy baba van és minden rendben. Meg szeretnék végee nyugodnu , pedig nem fognak uh-ra küldeni érzem :( csak majd jövő héten tuti :( bunkók nagyon az orvosok az sztkban....
2016. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)


Hát azok! Tisztelet a kivételnek mert azok is vannak. Csak kevés... :/

Olvastam több helyen, hogy állítólag 12. hétig hülyei UH-ot csinál az orvos.

2016. aug. 23. 22:06
 23/35 A kérdező kommentje:
Pont azért mert hasi UH-on nem látszik...
2016. aug. 23. 22:11
 24/35 A kérdező kommentje:

Volt aki azt írta hogy 8 hetes volt és hasi UH-on még nem látszott visszint hüvelyin már a baba alakja igen. Érdekes.

Huhetetlen higy nem csinált nekem...

Kíváncsi leszek mi lesz pénteken :)

2016. aug. 23. 22:12
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sajnos jartam igy en is. Bementem az sztk ba hogy nezzenek mert verzek de eros potitiv tesztem van! Nem az vadaszni valo. Az orvos azt mondta amikor be es kihuzta a huvelyi uh t hogy nem lat semmit. Ez kb 2 mp volt. Felkuldott a foorvoshoz hogy egy iyen teszttel o is nezzen meg. Az kozolte velem hasi uh utan hogy ellaposodktt a petezsak. Nincs benne embrio es mehen kivuli. Elkezdtem sirni. Erre azt vagta a pofamba hogy minek vogok ha van mar otthon gyerek! Nem mindegy hogy ezzel mi lesz? Aztan sirva szaladtam hazaig. Pedig azonnal muteni akart a mehen kivuli miatt. Kozben egy noverke vett le vert hogy megnezzek a hcg szintet. Borzalmas magas volt. Masnap elmentem maganba. Ahol is kiderult hogy 6 hetes a baba. Van szivhang. Es soha jobb helyen nem lehetne!!! Ma mar mehen kivul van. 8 eves. 🤗🤗🤗
2016. aug. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
:O Úr Isteeeen!!! Ez komolyan hihhhhetetttlen és felháborító! Eszméletlen. Nincsenek is rá szavak! Kíváncsi vagyok higy a magánban a dokim lát e majd babát :) és az biztos nem 5mp-es vizsgálat lesz!
2016. aug. 24. 07:14
 27/35 A kérdező kommentje:

Na csajok :)

Meg van az igazság napja és órája :D

Péntek 17 óra

Áááhhh :D

Bármi is van kiderül :)

2016. aug. 24. 16:48
 28/35 anonim ***** válasza:
Na helyzet?? Mit mondott a doki?? Remélem jót :)
2016. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Ma még csak sajnos csütörtök van :)

Holnap pénteken 17 órára megyek. :)

De mindenképpen megírom hogy mi volt.

Én is remélem hogy jó hír lesz :)

Izguloooook :D

Én arra számítok hogy baba v. ciszta...

2016. aug. 25. 16:01
 30/35 A kérdező kommentje:
De nagyon remélem hogy babaaaa :)))
2016. aug. 25. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!