Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Várhatok babát?

Kismamák! Várhatok babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden:

Késik, a mellbimbóm bedurrant és reggelente érzékeny néha napközben is. Erős émelygések törnek rám, feszül a hasam néha nagyon es apró szúrkáló kellemetlen érzést is érzek néha. Sokkal többet eszek, többet pisilek de néha alig és még is azt érzem bepisilek. Éjszakánként felébredek pedig soha nem szoktam. És a hőm 37 fok. Alaoban 36,4-5 körül van.


Nos kedden (08.16-án) teszteltem egyet 11 és 12 óra között Clearblue-val (aznap már vagy 4szer pisiltem) es egy szép pozitív tesztet kaptam :)


[link]


Majd vártam 2 napot és 18-án csütörtök reggel első pisivel megint teszteltem, de az meg nahyon halvány lett.

(Mondták lehet sokat pisiltem rá ami igaz is...)


[link]


Hétfőn 22-én megyek orvoshoz de ti mit mondtok?

Lehetek terhes?

Jaaa és csináltam egy exepil tesztet is csütörtökön este 6 körül az negatív lett... :/

Most akkor mi van?

Én nem értem :(

Annyira örülnénk neki :(

Sajnos február 4-én volt egy spontán vetélésem már... :(

Nem akarjuk beleélni magunkat nehogy csalódjunk megint...


A hőm tegnap este 22 órakor és ma reggel 5:30kor is 37 fok volt


[link]


A második tesztet is Clearblu-val csináltam.

A Clearblue-nak a használati utasítása ír egy ilyeg: A B C kép feletti és alatti utasítást olvassátok el a + szimbólumról.


[link]


Kérlek segítsetek nekem :(

Köszönöm

23L



2016. aug. 19. 17:38
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Sziasztoooook :)

Voltam orvosnál és csupa jóóóó híírekkel szolgálhatok :)

De erősítsétek meg kérlek hogy ezek jó jelek :)


No...egy rendkívül kedves orvossal hozott össze az élet :)

Elmondtam neki mindent , hogy mikor volt az utolsó mensim és hogy már az sem volt normális, a teszteket mikor csináltam stb....

Ő is kizárta azt hogy cisztától pozi lett volna a teszt!

Mondta hogy már nagyon kíváncsi és hogy nézzük meg :)

Egyből hüvelyi UH-ot csinált és mondta hogy nagyon vastag a méhnyálkahártya!

Endometrium: 11mm


Elkezdett számolgatni és azt mondta hogy nagyon nagy valószínűséggel 4 hetes terhes vagyok :D

Mondta hogy ez annyira de annyira nagyon korai terhesség (amivel még én is tisztában vagyok), hogy még nem látható petezsák....

és a DE!

Nem tudhatjuk hogy élő terhesség vagy elhalt....hogy méhen kívüli vagy méhen belüli!

Mondta hogy ha jövőhéten nem jön meg akkor nagy a remény, és hogy ha minden jól megy 2 hét múlva akár már szívhangot is lehet hallani és látni a babát :D


Kérlek meséljétek el a ti storytokat én annyira izgulok hogy akkor most mi van :/

Boldog vagyok nagyon :)

Megnyugodni még nem nyugodhatok meg igaz? :D

Hát persze hogy nem :D :D :D

De ez akkor is oly annyira jóóóó hogy doki ezt mondta :D :D :D

Igazából azt mondta ha most tesztelnék és pozitív lenne élő a terhesség, ha negatív akkor nem, de én már nem merek tesztelgetni basszus, már kivagyok idegileg :D :D :D

Nos?

Szerintetek? Mennyi az esély rá?

Igazából cicijeim ugyan olyanok este és reggel még inkább érzékenyek és duzzadtak mint napközben, de napközben és nyomásra érintésre fájnak.... rosszullétek....sok pisilés...

?????? :)))

2016. aug. 26. 19:32
 32/35 Kate1987 ***** válasza:
Sikerult azota valami ujat megtudni? Voltal ujbol orvosnal?
2016. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Erre en is kiváncsi lennék hogy van e vmi fejlemény?!:)

Sajnos nem rég en is így jártam:/ 1 mensim kimaradt vettem 3 tesztet. Egy rosszabb es két jobb minosegut, 1 erős pozitív lett egy halványan az utolsó negatív.

Nekem mar két vetélésem volt, sok szenvedés volt de meg is ugy döntöttünk próbálkozunk meg.

Elmentem sztk-ba en is persze nálam is mentek a bunkózasok semmit nem csináltak velem de SEMMIT, csak "beszélgetett" velem a doki es közölte h biztos a 2 vetélés miatt van ez. Mar tényleg nem tudtam mit csináljak banatomban vettem meg egy tesztet halvány volt de nagyon alig látszott es mar azt hittem en képzelem oda.

3 hétig meg mindig semmi mar mindentől elment a kedvem nem akartam újabb tesztet se venni. A párom keresett nekem egy magán orvost akihez nem akartam elmenni de végül elmentem, es nagyon jól tettem! :)

Egy teljesen normális, intelligens (ami mostanság a dokiknal nem gyakori), közvetlen ember volt elmondtam a "banatom" megvizsgált hüvelyi UH-val es kimondta a boldogító "igent" :D Maga 9 hetes körüli kismama!!! Akkora boldogságot sose éreztem persze tartottam meg mivel az elsővel 14 másodikkal 11 hetesen veteltem el.

De mostmár 37 hetes vagyok es rettenetesen várjuk mar a gyönyörűséges kislányunkat!!!

Remelem minden rendben van veled/veletek!!!

2016. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm az érdeklődést de sajnos előző hétvégén kórházba kerültem.

Elment a baba...

Ez a 2. vetélésem volt sajnos.

De a szerelmemmel előre nézünk és egymásból.merítünk erőt!

2016. szept. 9. 19:07
 35/35 Kate1987 ***** válasza:
Sajnalom 😔. En is veszitettem mar 2 es fel eve es azota nm akart osszejonni, de mult honapba mikor megtudtam hogy ujbol terhes vagyok azonnal utrogestan 200 huvelykupot hasznaltam estenkent. Segit a megtapadasban is es nagyobb az eselye hogy megmarad a baba. Nezesd meg ha nm vagy trombofilias es nem-e azert a vetelesek, es a torchot is csinald meg. En buta voltam s most izgulva fogom megcsinalni terhesseg alatt... Fel a fejjel.
2016. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!