Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Várhatok babát?

Kismamák! Várhatok babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden:

Késik, a mellbimbóm bedurrant és reggelente érzékeny néha napközben is. Erős émelygések törnek rám, feszül a hasam néha nagyon es apró szúrkáló kellemetlen érzést is érzek néha. Sokkal többet eszek, többet pisilek de néha alig és még is azt érzem bepisilek. Éjszakánként felébredek pedig soha nem szoktam. És a hőm 37 fok. Alaoban 36,4-5 körül van.


Nos kedden (08.16-án) teszteltem egyet 11 és 12 óra között Clearblue-val (aznap már vagy 4szer pisiltem) es egy szép pozitív tesztet kaptam :)


[link]


Majd vártam 2 napot és 18-án csütörtök reggel első pisivel megint teszteltem, de az meg nahyon halvány lett.

(Mondták lehet sokat pisiltem rá ami igaz is...)


[link]


Hétfőn 22-én megyek orvoshoz de ti mit mondtok?

Lehetek terhes?

Jaaa és csináltam egy exepil tesztet is csütörtökön este 6 körül az negatív lett... :/

Most akkor mi van?

Én nem értem :(

Annyira örülnénk neki :(

Sajnos február 4-én volt egy spontán vetélésem már... :(

Nem akarjuk beleélni magunkat nehogy csalódjunk megint...


A hőm tegnap este 22 órakor és ma reggel 5:30kor is 37 fok volt


[link]


A második tesztet is Clearblu-val csináltam.

A Clearblue-nak a használati utasítása ír egy ilyeg: A B C kép feletti és alatti utasítást olvassátok el a + szimbólumról.


[link]


Kérlek segítsetek nekem :(

Köszönöm

23L



2016. aug. 19. 17:38
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De csak reménykedni tudok abban hogy nem lesz pifára esés :(

Összeomolnék komolyan...

2016. aug. 19. 20:13
 12/35 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg ne éld bele magad, ha ennyire megviselne. Foglalkozz más dolgokkal, gondolj másra. Tudom, könnyen beszélek.
2016. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Ne eld bele magad. Ez a teszt engem kar sokszor becsapott. De szurkolok neked!
2016. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Na Sziasztok!

El kell mesélnem, hogy mi volt az sztk orvosi rendekésen, amin ma voltam...

Nem kevés várakozás után bejutottam, alig mondhattam el, hogy mi van velem belevágott az orvos a szavamba "Mi a kérdés?" Monodm tovább és megint "Értem!!! Mi a kérdés?" (Flegmán)

Nah megvizsgált...

Ami abból állt, hogy épp hogy valamilyen szinten megnyomta a hasam, NEM túlzok kb. 5 mp-re rátette a hasmara az UH-ot és ennyi volt.

Annyit mondott "nincs semmi"


Se hüvelyi UH-ot nem csinált, de még ember számba se vett, mintha a futószalagos bábu lettem volna!


Annyit még kérdezett, hogy "Egyéb kérdés?"

Kérdeztem, hogy ciszta okozhat-e + tesztet... mondta nem, és még hozzátette, hogy ha nagyon zavar az hogy nem jön meg a menstruációm szeptember végéig, akkor szeptember végén menjek vissza hozzá!

Hát ez vicc...

Sajnos nem tudtam elmenni a saját orvosomhoz mert elköltöztem és elég messze van, de megfogadtam, hogy inkább elmegyek hozzá.

Csupán az az érdekes, hogy Ő is ugyan úgy sztk-s orvos van magánrendelése is, de ha az ember ad neki, ha NEM akkor is tud ember lenni és maradni az emberrel.


Ez nagyon durva volt.

Mind ezt 2 pozi teszt után.

Nem tartom magam terhesnek, meg nem látok bele a hasamba, de egy biztos, késik.... 2 teszt pozi...a tüneteim egyre erősebbek, már hason sem tudok feküdni annyira be van durranva a cicijeim és a hőm még mindig fent.

Mert ha még nem is terhesség hanem rossz volt a teszt vagy cisztám van vagy bármi....NEM KELLENE KIVIZSGÁLNI AZ EMBERT KÖNYÖRGÖM???!!!


Én is az egészségügyben dolgozom, műtősnő vagy az idegsebészeten, de soha nem láttam volna azt hogy bárki lekezelő vagy lepattintó lenne a "beteggel"...

(Jó igaz én a műtőben vagyok nem pedig osztályon és betegfelvételen!)


Na mindegy

Csak ami érthetetlen számomra, hogy csak 1! CSAK 1 hüvelyi UH.... mennyi idejét rabolta volna még tovább???

Mert legalább is olvastam is meg mondták is hogy nagyon korai terhességet labor vizsgálat ill. hüvelyi UH-on lehet megállapítani...

Áhhh

2016. aug. 22. 19:06
 15/35 anonim ***** válasza:
Sajnalom a rossz elmenyedet, tudnék en is mesélni... 1x voltam sztk-s dokinal éves vizsgálaton, soha többet. Frankon ugy éreztem magam, mint akit meggyaláztak odalent.. Elkeserítő, milyen a színvonal az Eüben
2016. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Szerelmem mondta bármennyi pénz is lesz a magán de ér annyit hogy én vagy HA esetleg mi de rendben legyek/legyünk.
2016. aug. 22. 20:00
 17/35 A kérdező kommentje:

Hihhhetetlen komolyan.

Mindenesetre azt is megírom hogy mi volt az az orvos után, hogy esetleg ő hüvelyi UH-on látott e valamit. Akármit is :)

2016. aug. 22. 20:00
 18/35 anonim ***** válasza:

Nálam a fogorvos és a nőgyógyász az, ami szóba sem jöhet már sztk szinten, mert minősíthetetlen munkát végeznek. Biztosan van kivétel, de nekem még nem sikerült megtalálnom. Ezeken most már soha nem sportolok, inkabb bármi máson. Katasztrófa, hogy akik nem tudják megfizetni a tizenezres magándokit, azoknak el kell viselni, hogy fájdalmat okoznak testileg és lelkileg..


Írj majd mindenképp, hogy mi a helyzet! :)

2016. aug. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Szia :)

Mindenképpen írni fogok, ma felhívom az orvosomat és már a héten elmegyek hozzá:)

Kíváncsi vagyok Ő mit fog mindani :) akármi is lesz. Szerinted csináljak még 1 tesztet? Vagy inkább hagyjam.Orvos 100%

2016. aug. 23. 06:56
 20/35 anonim ***** válasza:
Ha nagyon izgulsz, csinálhatsz még. Igazából józan ésszel azt a tanácsot adnám, hogy most már inkább várd meg a dokit, de tudom, milyen ez :) Mindenesetre semmiképp ne borulj ki, és semmit ne vegyél készpénznek mindaddig, amíg a doki azt nem mondja, hogy lehet örülni :) Szorítok!
2016. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!