Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis tesót szeretnénk kis...

Kis tesót szeretnénk kis korkülönbséggel, mi az ideális?

Figyelt kérdés

Ideális - Amikor úgymond biztonságosan bevállalható, hogy nem megy el a pici.

Első babókát 5 nappal túlhordtam, majd természetes úton szültem, viszonylag rövid idő alatt. 25 éves vagyok.


Mit mondotok, hogy vélitek? Ha betöltötte a fél évet már lehet próbálkozni, vagy az korai? (persze az függ attól hogy a ciklusom hogy indul, hogy alakul - de már van ciklusszerű vérzésem a szülés után 3.-ik héttől kezdve)



2016. aug. 22. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát én még az első babát várom. Én 2-3 év kor különbséget tartok az ideálisnak.. Nekem pl sokkal könnyebb lenne ha a nagyobbik már szobatiszta lenne.. Mert 2 pelenkás anyagilag eléggé le tudja húzni a családi kasszát.. Meg általában az orvosok azt mondják hogy jobb várni 1 évet mire újra próbálkozik az ember. 22 / L 20+3 hkm
2016. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Ismerosomnek 3 even belul 3 gyereke szuletett,normal uton.picivel elobb jott mindharom,de semmi bajuk.37.het korul szulettek.

Az eleje nehez volt,foleg a terhessegek a pici majd picikkel.ma a legkissebb 5 eves.nem igy terveztek,meg szoptatott es nem mensizett,ugy esett teherbe.tehat az elso ciklussal.

Szerintem ez mar a felelotlenseg hatarat surolja.de ha a gyerkoc fel-1 eves kora kozott teherbe esel szerintem az mar nem gaz.

Nalam a fiam 1,5 eves volt mikor a teso fogant.csaszar utan.

Az orvosod tanacsat azert kerd ki.

2016. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Első és második között 3év 3hónap van.

Második és harmadik között 2év 1hónap lesz.

Jobb volt h a nagy 2,5éves körül volt amikor terhes lettem a másodikkal,megértette h nem emelhetem meg stb (veszélyeztetett voltam).

Most is veszélyeztetett vagyok,a 1,5évest nem érdekli mit mondok 😂

2016. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A fiam most 2 éves én meg 17 hetes várandós vagyok. Nekünk így volt ideális. Mindenkinek magának kell eldönteni-e mit mer bevállani. Én úgy voltam vele hogy még ovi előtt legyen meg a kistesó mert így nem lesz inmunredszere ha a nagy haza hozza a betegségeket az oviból. Így mert mire a kicsi elkezd járni jobban tudok majd rákoncentrálni és neki is jut belőlem bőven. És ami a legfontosabb a nagy sem érzi majd úgy hogy jött a tesó őt meg lepasszoljuk 8hónapot lesznek itthon együtt :) nekem ezek nagyon fontosak voltak.
2016. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én gyedül vagyok apuka külföldön dolgozik. Anyósból nem kérek, részemről a család messze lakik
2016. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 18 hónap van a két gyerek között, számunkra ez a korkülönbség ideális még úgy is, hogy sokszor egyedül vagyok a kicsikkel. A harmadik gyereket is ekkora korkülönbséggel szeretnénk.
2016. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem fél évet mondott az orvosom. Kereken 9 hónapos a kisfiam, én pedig 8 hetes kismama. Ami eddig nehézség, hogy az első terhességnél egyszer sem voltam rosszul, most megtudtam milyen, de emelett még el kell látni egy picit is. Biztos lesz ennél nehezebb is, de így szerettem volna, majd összeszorítom a fogam és kibírom. Én pont hogy úgy gondolom, hogy ha egyszer befejeztem a pelenkázást az éjszakai kelést a kajaturmixolást, akkor szeretném végleg befejezni és nem újrakezdeni elölről. Egyébként 3 babát szeretnénk, a következőt is ha nem is ennyire, de kis korkülönbséggel.
2016. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam a minimum korkülönbség a 2 év. Nem a pelenkázás, hanem magunk miatt :)

A lányom júniusban töltötte a 2 évet, én pedig jelenleg 35 hetes terhes vagyok :)

Nekünk így a tökéletes, több babát nem tervezünk!

2016. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!