Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van remény?

Eszter7701 kérdése:

Szerintetek van remény?

Figyelt kérdés
Sziasztok volt már valaki így? 39 éves vagyok van már 2 gyönyörű Kisfiam,de szeretnénk egy 3-at is. Menzeszem idelyén épp hogy volt pár csepp vérzésem ezért miután ez teljesen megszűnt csináltam tesztet pozitív lett. Ez volt vasárnap.Tegnap este volt egy kisebb hasmenésem és este kisebb hüvelyi vérzést tapasztaltam wc -zés után ami pár perc után el is mult viszont reggel első pisiléskor megint volt pár csepp azóta semmi. Ma megyek dokihoz. Volt már valakinek ilyen?
2016. aug. 24. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

nálam most ugyanez a helyzet... mensim késett 1 hetet majd megjött ... de csak 1,5 napig tartott. van vérzés utáni halvány pozi tesztem. én még nem jelentkeztem be dokihoz. várok egy hetet. tesztelek újra és ha még akkor is pozi akkor irány doki.


Neked szurkolok. Ird meg mi lett!

2016. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoritok, hogy minden rendben legyen!
2016. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megvolt a vizsgálat a dokim szerint is terhes vagyok 😊 vért Sehol sem talált a vizsgálat során.Ultrahangon látható a kis petezsák.Azt mondta enyhe kus vérzés lehetett erőlködéstől vagy a méh helyezkedésétől is.Kaptam utrogestant és két hét múlva kell kontrollra mennem.De mondta ha görcseim lennének és erős vérzés irány a kórház! De bízzunk a legjobbakban.
2016. aug. 24. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, Tiszta szíből gratulálok Neked ! :)))))


De jóóóóóóóóóó !

Vigyázz magatokra nagyon !!!!


Egyre gyakoribb az , hogy terhesen menzesz idején jelentkezik egy rövidke mensi szerű vérzés... nagyon sok ilyet hallok már a környezetemben is van jó pár, és itt is olvasok sztorikat.


Érdekes mindenképp ! Bár valahol érthető nem épp olyan a mai nő élete mint egy 50-70-80 évvel ezelőttinek.

Hiszen akkor tényleg a nő dolga volt az otthon , gyerekek, háztartás ellátása.

Most már a mai világban ugyanezek mellett ugyanugy dolgozik mint egy férfi, mert muszáj...

A stressz a mai emberekben alap... sajnos.

Így persze hogy a mai nő szervezete sem olyan már mint régen... !


Mégegyszer nagyon gratulálok, nagyon boldog lennék, ha nekem is ez lenne, bár én sok reményt nem fűzök hozzá !

2016. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 de sose add fel! Amúgy mi a baj nálad,hogy Ennyire nem bízol benne?
2016. aug. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!