Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatnám biztosan ki...

Honnan tudhatnám biztosan ki a gyerek apja?

Figyelt kérdés

27 és fél hetes terhes vagyok.Számítások szerint máj.19.-én fogant meg a baba(máj.5.-én volt az utolsó menszesz).A baj csak az,hogy azon a napon két pasival is együtt voltam,és így nem tudom biztosan ki az apa.A barátom az egyik,akivel aznap reggel voltam együtt,és elötte és utána mindennap,a másik pedig egy enyhén szólva kellemetlen aktus volt este.Azóta férjhez mentem a barátomhoz,de ő azt az estét nem tudja!Most viszont újra fekbukkant ez a hapsi,telefonon zaklat,és állítja,hogy ő a gyerek apja!

De én ezt nem akarom elhinni!!!Egyetlen egy alkalom volt,az időtartamról nem is beszélve!Mégis rettegek,hogyha megszületik nem a férjemre fog hasonlítani!Mi tehetek?Hitessem el magammal,hogy a férjemé a gyerek?Kérlek ne tanácsoljátok azt,hogy elmondjam a férjemnek,mert az egyenlő lenne a halálommal!

ELőre is köszi!


2007. nov. 16. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Szióka! Bár én még sajnos nem vagyok terhes, legalább is nem tudok róla. " Gyártás " alatt van.

A helyzetedre csak annyit mondanék, hogy mint gyermekjóléti szolgálatnál dolgozó ember, és mint lehendő anyuka, hogy ennél rosszabb helyzetbe már nem is kerülhettél volna.

Azt tudom javasolni, hogy mond el az orvosodnak, hogy mi a helyzet. Kérj tőle segítséget. Mivel őt köti a titoktartás, és segíteni is köteles, így lehet, hogy fog tudni neked olyan választ adni, ami megnyugtató lenne számodra.

Azt, hogy etikailag mit gondolok a tettedről? Véleményem szerint,ha igazán szeretted volna a férjedet, akkor ezt nem tetted volna meg, vagy ha igen, akkor legalább védekezhettetek volna.

Előbb vagy utóbb kénytelen leszel elmondani neki. Ezt azért a szülés utánra időzíteném.

2007. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Na?

Vajon mi tortent 2017-ben?......

2017. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Sok idő eltelt azóta. ..Mi a fejlemény? Kár, hogy eddig az ügy nyitva maradt.
2018. máj. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!