Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell abbahagyni a...

Mikor kell abbahagyni a fogamzásgátlót, ha kb. decemberben szeretnék teherbe esni?

Figyelt kérdés

Desogestrel, ethinylestradiol hatóanyagú fogamzásgátlót szedek. December körül szeretnék teherbe esni. Addig nem igazán, mivel tervezünk még egy hosszabb utazást.

(gyógyszer leírása: www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/sensilon_150_microg_20_microg_tabletta/58071)



2016. aug. 31. 09:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!

Köszönöm a sok hasznos választ, sokat segítettetek. Természetesen tudom, hogy a teherbe esés nem úgy megy, hogy én kitalálom, aztán már jön is. Próbálok erre felkészülni :)

Igazából az utazástól azert félek, mett (átszállasokkal együtt) kb. 32 óra lesz oda, 32 vissza. Ha hányós terhes leszek, akkor azért ez eléggé meg fogja nehezíteni a repülőutakat...

Bár nem tudom, mennyire biztos ez a hányás dolog, sem anyukám, sem nagymamám nem hányt egyetlen egyszer sem...

2016. szept. 2. 07:21
 12/12 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel, hasonló cipőben jár:

Végül novemberben hagytam abba a gyógyszert, februárban jött össze a baba :)

2019. márc. 4. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!