Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek iden ősszel vagy télen születik a babája?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a készüléssel? Első babások milyen gondolatok jönnek elő az idő közeledésével? 😊

2016. szept. 3. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kedves 5/9_én is Januar 7-re vok kiirva!((: Masodik gyermekem lesz,kisfiu.Mar nagyon varjuk de még igazabol nem vasaroltunk,csak egy-két aprosagot neki.
2016. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én január 10-re vagyok kiírva. Semmit nen vettünk még. Második baba. Kiságy , babakocsi meg sokminden van a kisfiamrol. De mi még nem is tudjuk a német pontosan. Mert ugy jártunk, hogy csak a 19 hetes genetikán mondták kislánynak. Előtte az én dokim kisfiúnak. Most megint voltam az én dokimnál. És egyszerűen nem mutatja meg a lábaközét. 😞 Azt mondta a dokim ő nem venné 100%-ra hogy kislány. Ugyhogy nem mertünk venni semmit....
2016. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Milyen sokan lesznek január 7. körül! :)

Én nov. 10. és kisfiú. Nagyon szuper mert már 12.héten mutogatta a lába közét :) azóta is mindig azt mutatja, a kis arcát még soha nem láttam. Igazi kis pasi :) ennyire még soha nem vártam, hogy legyen már vége a nyárnak!

2016. szept. 4. 08:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Okt.17-re vagyok kiírva. Én már kezdek parázni ahogy egyre közeledik az idő, de emellett már nagyon várom is, kíváncsi vagyok milyen lesz, mikor lesz, stb. Készülődéssel én összevisszaságban vagyok, még kell egy pár dolgot venni, kész káosz van a fejemben :) Remélem lassan összeszedem magam, és végre kész leszek mindennel! Már nagyon várom a kisfiamat! Össze vissza rugizik már odabent, alig várom h megpuszilgathassam, na meg az apja is! :)
2016. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
November 19-re várjuk első babánkat elvileg hercegnő.minden meg van csak apróságok hiányoznak.tegnap kezdtem el mosni vasalgatni a cuccait.már nagyon várjuk igaz nagyon félek az ismeretlentől.főleg új helyen lakunk senkit nem ismerek.kitartást.
2016. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!