Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hét múlva kell megjönnie de...

1 hét múlva kell megjönnie de nem birom kivárni, tudni szeretném az alábbiak jelenthetnek e terhességi tūnetet?

Figyelt kérdés

Érzelmi hullámvasút (egyik nap idegbeteg, másik nap sírós, harmadik nap normális vagyok), kávé kìvánása (utálom a kávé szagát is ùgy egyébként), gyakori pisilés (eddig naponta max. 3x kellett most meg legalább 8x), "megfog jönni érzés", hajhullás (anya pl. azt mondta hullott a haja a terhessége elején), fogak hirtelen érzékenysége (eddig nem volt gondom soha a fogaimmal), éjszakai (le)izzadás, hőemelkedés, folytonos álmosság, fáradtság, nyak, váll és derékfâjás (semmi baj az âgyammal..).

Nagyjábòl ennyi lenne. Szagokra nem vagyok érzékeny, nincs hányingerem, a cicim se érzékeny...

Persze a legegyszerűbb egy tesztet venni vagy megvárni ezt az egy hetet hogy megjön e, de furdal a kiváncsiság.



2016. szept. 26. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Vannak nők, akik képesek maguknak mindent be beszélni, hogy terhességi tünetei vannak..


Ráérsz később is ezeken gondolkodni.


Most várom a második babám és az tüneten: szédülés, fáradékonyság aztán ezzel ki is merült.


Várd ki azt az egy hetet és vegyél egy tesztet. Mi van ha negatív lesz? Akkor meg teljesen magad alá kerülsz, aztán később sokkal görcsösebben gondolsz a babára. Sokaknak ezért nem jön össze hamar.

Tudom, hogy szeretnéd, izgulsz, de maradj nyugodt, ne gondolj bele többet, mint ami. Más átlagos napon is biztos vagyok benne, hogy ugyan ezeket produkálod, csak nem veszed észre.

2016. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
A 11.es tök hülye!
2016. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A beagyazodas kornyeken semmilyen tunet nincs. Bekepzeled.
2016. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12-es,

Elmondtam mit gondolok, mi a tapasztalatom. Nézz magadba és úgy ítélj, ha érdemben nem tudsz hozzászólni. Honnan tudod, hogy mégis milyen vagyok? Egyszerre ítélkezel..

Próbálj valamit görcsösen megcsinálni, látni fogod, hogy az idegességnem jó semmire, feszült leszel, ingerült, sok hibát vétesz, ez sincs máshogy a teherbeesésnél. 2. babámat várom és mindkettő elsőre összejött. Mi a titka? Nem vagyok idegbeteg, stressze, ideges, görcsös, bármennyire is vágytam rá. Az élet hosszú, időnk van.

Az más, ha valakinek van eü problémája.

2016. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem lett baba. Megjött a menzeszem :)
2016. okt. 5. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!