Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül maradtam! Mit csinálná...

Egyedül maradtam! Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz helyzetbe kerültem!Kisbabát várok és a férjem megcsalt és válni fogunk.Van itt olyan aki egyedül is bevállalta a babucit?Én nagyon szeretném megtartani,semmiféleképpen sem szeretném elvetetni,mivel nagyon vágytam már rá:)Tudom nehéz lesz,de valahogy nincs szívem ezt a kis életet aki úgy gondolta hogy jönni szeretne,"megölni".Kérlek írjatok!
2010. ápr. 24. 14:40
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Sajnos sejthető volt hogy megcsal de akármikor kérdeztem meg szóba hoztam a témát mindig csak annyival "lerázott" hogy neki nincs más lány csak én:(De sajnos a megérzéseim jók voltak.Tudom nagyon nehéz lesz a babával egyedül,de nagyon remélem hogy sikerül megoldanom,jelenleg munkatársamnál vagyok,mivel ide köt a munkahelyem.Tegnap mutattam meg páromnak a pozitív tesztet és akkor tudatosult benne hogy nem kamu.Sajnos annyit mondott hogy vetessem el.De én közöltem vele hogy nem kérek gyerektartást sem tőle,csak annyit mondott hogy ne tartsam meg mert ez neki lelki "trauma" hogy az életében végigkíséri hogy van egy vérszerinti gyereke akit nem is ismer.De ennek ellenére sem szeretném elvetetni,ez a baba most akart jönni,már hónapok óta nem védekeztünk.Én örülök neki.Azon leszek hogy megteremtsem neki azt a környezetet amiben boldog kisgyermek lehet majd.
2010. ápr. 28. 10:58
 22/22 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy végülis döntöttél:)a pasit meg húzd csak le ha már ilyen szemét.........volt!!! sok sikert a babóhoz és fel a fejjel:)
2010. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!