Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ellenségesek egyesek,...

Miért ellenségesek egyesek, mikor azt kérdezem, hogy auti gyerek mellé akinek már van testvére vállalnák-e a harmadikat? Miért hiszik azt, hogy ez valami nagyon gáz helyzet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 11:46
1 2
 11/17 Snorri ***** válasza:
67%
Na, én elolvastam a válaszokat, és senki nem írta, hogy azért gáz, mert van egy autista fiad. Ezt te emeled ki, te lovagolsz ezen. Feltettél egy kérdést, ami érthetetlen volt, és kb az jött le belőle, hogy nem tudod, vállaljátok-e a harmadikat. Valaki írta, ő nem vállalná így, erre te írod, hogy de ti akartátok. Akkor most mi a kérdés????????????? Erre most azon problémázol, hogy miért ellenségesek veled, ha vállaltok egy harmadikat az autista fiatok mellé. De senki nem volt ellenséges veled ezért. Te vagy ellenséges, bárki bármit ír, támadásnak veszed, és bizonygatod az igazad. Olyan, mintha bizonytalan lennél, és itt akarnál önigazolni....
2016. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

szeretem a gyakorit olyan elméleteket gyártotok hogy csak na



nem lehet,hogy korábbi tapasztalatokra alapoz a kérdező és nem egy mostani kérdés alapján? Jaj de jó ,hogy ti mindent tudtok

2016. okt. 18. 13:04
 13/17 anonim ***** válasza:
41%
saját magad véded meg kérdező? Ilyenkor bukik le az akinek több fiókja is van:-D
2016. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mi van? ugyan már mondom imádlak benneteket.. kerestek egy kérdést.. aztán ha valkai egy másikat tesz fel kombináltok gratula
2016. okt. 18. 13:59
 15/17 anonim ***** válasza:
17%

A kérdező kommentje:


szeretem a gyakorit olyan elméleteket gyártotok hogy csak na


nem lehet,hogy korábbi tapasztalatokra alapoz a kérdező és nem egy mostani kérdés alapján? Jaj de jó ,hogy ti mindent tudtok

2016. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Snorri ***** válasza:
0%
De ha ti akartok egy 3. Gyereket, akkor mi a fenének kérdezgetsz másokat, hogy ők vállalnának-e? Komolyan nekem ez nagyon nem tiszta. Ha bizonytalan vagy, akkor meg nem kell lehurrogni azt, akinek nem tetszik a válasza.
2016. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

> Miért hiszik azt, hogy ez valami nagyon gáz helyzet?


Azért, mert vannak olyan auti gyerekek, akik elképesztően sok törődést kivánnak és lehetséges, hogy a harmadik gyerekre fordított idő károsan hat a meglévő négy fő bármelyikére vagy mindegyikére.


Természetesen olyan is van, hogy a szülők simán veszik az akadályokat, segítők egész kis hálózatát alakították ki és egy harmadik gyerek abszolút nem probléma. Erősen helyzetfüggő.

2017. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!