Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hónapja szültem. Múlt hónapba...

4hónapja szültem. Múlt hónapban jött meg először. Ma hosszú idő utan együtt voltunk a párommal, aki véletlenül bennem ment el. Cikluson 15. Napjám vagyok! Nagyon félek hogy terhes lettem. Szerintetek mennyi az esély?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még sosem kellett, tehát csak nagyjából tudom.


Bármelyik patikában kiválthatod recept ellenében.

A recepted meg felírja a dokit, ha holnap felhívod, de akár sürgős esetként is bemehetsz a körzeti rendelőbe gondolom. Van olyan, aki ügyeletre megy (ezt nem tudom mennyire díjazzák, így hétköznap).

A lényeg, hogy minél előbb.

2016. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Venykoteles, orvos irja fel. Vagy beszelsz az orvosoddak, akinel szultel, hogy sos kellene, legyen kedves felirni, vagy terhes ambulancia. Haziorvos peldaul nem tudom felirja-e, de nyilvan jobb errol egy nogyogyasszal konzultalni.

1 szem 5000 Ft., en nem ereztem utana semmi valtozast.

2016. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%
"Ezen adatokból is látszik, hogy nem védett közösülést követően a ciklusnaptól függetlenül feltétlenül javasolt a mihamarabbi jelentkezés, ám ez nem jelenti azt, hogy azonnal, akár az éjszaka közepén orvoshoz kell szaladni, másnap reggel tökéletesen elegendő. Fontos megemlíteni, hogy a tabletták bevételét követő napokban vérzés jelentkezhet, melynek mennyisége és minősége eltérő lehet a szokásos menstruációs vérzéstől. Amennyiben ezt nem tapasztaljuk, előfordulhat, hogy a rendes menses kicsivel hamarabb vagy később jelentkezik. Ha hét napnál többet késik a vérzés, mindenképpen tanácsos terhességi tesztet végezni."
2016. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után azt mondta a doki, hogy ilyenkor a hormonok miatt nagyon nagy az esély a teherbeesésre ezért nagyon kell figyelni. Úgyhogy jóval nagyobb eséllyel lehetsz terhes mint amennyivel nem.
2016. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na mi lett azota kerdezo,??
2017. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!