Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerlek nyugtassatok meg, hogy...

Kerlek nyugtassatok meg, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo,hogy 16hetes 6napos terhes vagyok. Viszont ennek semmi latszata, se a hasamon se mint tunetkent. Leghamarabb 18hetes UHra megyek. Aggodom,hogy baj van. Verezni nem verzek, csak egyszeruen nincs terhessegi tunetem vizelesi ingeren kivul. Meg a mellem se faj,nem valtozott semmit. Felek,hogy nincs minden rendben. :( Meg a mozgasat se ereztem,pedig abban remenykedtem hogy minel hamarabb megerzem majd,hogy megnyugodjak.

Jart mar valaki igy?



2016. nov. 12. 06:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szívhangfigyelő! Én is ilyen parás voltam, úgyhogy jól jött, hogy megvettem. Nem volt tünetem és sokáig nem látszott a pocakomon sem, vékony voltam.
2016. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Semmi okod az aggodalomra!

Első babámat várom én is, és ugyanígy voltam mint te! Szintén 51 kg, 167 cm.

22.hét körül kezdtem érezni a magzatmozgást, addig semmi.

Azon kívül, hogy a mellem néha érzékenyebb volt, és sűrűbben mentem pisilni semmiféle tünetem nem volt! Van ilyen is.

Szívhang figyelőt ne vegyél, mert az csak az őrületbe kergeti a kismamát, ha nem találja a babát, ilyenkor sokszor még a védőnők sem találják. Sok helyük van még, így könnyen elbújnak.

A pocakom pedig 25.hét környékén kezdett el rendesen látszódni, addig semmi.

Minden rendben van a babával, ne stresszelj.


36 hkm

2016. nov. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira aggodsz menj el dokihoz, nem fog elzavarni, nem csak "kotelezo" uhangokon lathatod a babád! :)
2016. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, valamilyen szinten megnyugodtam. :) Mindenkinek minden jot kivanok, es konnyu szulest!:)
2016. nov. 12. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!