Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hétben hányinger és...

10. hétben hányinger és minimális mellfájdalom normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A 10.hetemet taposom,és kb a 8.héttől csökkent a mellfájdalmam pedig nekem nagyon fájt már a legelejétől(most is érzem,de csak ha megnyomom akkor érzékenyebb)..hányinger alig volt egész idáig de mostmár az a kevés sincs...7hetesen voltam UH-n a doki szerint minden okes volt! Volt szivhang is es már kis emberke formája volt:) szerintetek lehet baj,ha hirtelen eltunnek a tunetek????november 30.án kell mennem legközelebb! Köszi szépen:)

2016. nov. 15. 05:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok!

Örülök, hogy minden rendben van! :) Látod mondtuk, hogy ne aggódj! :)

Én holnap megyek a 12 hetes Uh-ra, de már tűkön ülök. :D :D :D Alig várom hogy lássam! :D

2016. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igazatok volt hála Istennek!! :) köszi a támogatást:) azt elhiszem! Majd holnap ird meg mivolt veled :) puszi
2016. nov. 16. 20:50
 13/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm érdeklődésed! :)

Minden rendben van, integetett, ficánkolt és a méhlepénnyel focizott a vizsgálat alatt! :D Annyira aranyos volt. :) Méretei is rendben vannak 12+1 hétnek felel meg! :)

2016. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na ennek nagyon örülök :) biztos naagyon cukii volt :) alg várom h már én is ott tartsak:) mikor kell menned legközelebb?:) pocid már látszik valamennyire ?:)
2016. nov. 18. 09:40
 15/15 anonim ***** válasza:

Jövőhéten szerdán megyek az orvosomhoz, remélem ő is megnézi a babót! :D Amúgy majd csak a következő kötelező UH lesz. Meg a laborok...

A pocakom igen, már nagyon látszik le sem tudnám tagadni, ha akarnám. :D De hát harmadik baba, gyenge a hasizmom is, könnyebben elernyedt. :D De nem bánom!

2016. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!