Lehet hogy elhalt?

Figyelt kérdés
Elvileg 12+1 hetes terhes vagyok. Pár nappal ezelőttig, amikor feküdtem, érezni lehetett egy dudort kb ott ahol a nőgyógyászom mondta hogy beágyazódott a baba. Tegnap picit görcsöltem de tényleg csak picit...ma reggel már sehol semmi dudor. Hasam is mintha lapsabb lenne. Eddig ha próbáltam behúzni a hasamat, csak egyik fele lapult, most az egész. Lehet h idő közben elhalt s kezd felszívódni? 10+3 hetesen voltam uh-n. Következő kedden lesz. Aggódom.
2016. nov. 19. 14:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen nem szívódik fel csak úgy. Az első trimeszterben nagyrészt puffadás az ok a nagyobb hasra ez pedig elmúlik ilyenkor. Persze, a kis gömbölyödés egyébként azóta is ott van, csak max nem látszik úgy mert mondjuk nagyobb, elhagyja a bugyivonalat ennyi idősen a méh magassága és ott már nem annyira csontos a test sem, nem tűnik fel annyira.
2016. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ma voltam 12 hetes uh-n. Baba él és virul. Ficánkol folyamatosan. Viszont a tarkóredő 2.2. Most ez aggaszt. Ugye most is meg tudtok nyugtatni?
2016. nov. 22. 20:11
 13/15 anonim ***** válasza:

A tarkóredő 3 mm alatt jó. Sok helyen csak annyi van a leleten, hogy 3 mm alatti, konkrét szám nélkül.

Ha nagyon ideges vagy, kérj kombinált tesztet, az több európai országban 100 eu körül van, ami kibirhato összeg.

Kérdezz utána!

2016. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Reggel voltam vérvetelen. Orvos javasolta a kombinált tesztet. 2 hét múlva kapok kiértékelést.
2016. nov. 23. 11:56
 15/15 anonim ***** válasza:

Én a 12. hét óta hallgatom a babát :) mindig megtaláltam.

37 hkm

2016. nov. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!