Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hónapos terhesen mennyire...

8 hónapos terhesen mennyire lehet kibírni egy lagzit vendégként?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm esküvőjén én pont a 8. hónapba fogok belépni. Egyelőre elképzelhetetlennek tartom, hogy ne legyek ott hajnalig a lagziban. Ha nem is csárdást járva, de legalább egy széken üldögélve... :) Mindenképp vele akarok lenni élete egyik legnagyobb eseményén! Arra vagyok kíváncsi, hogy csak most első trimeszterben nagy-e a szám, aztán 8 hónaposan a hátam közepére fogom majd kívánni a lagzit, vagy tényleg kibírhatja egy elszánt kismama? Nekem az is elég, ha csak a szememet nyitva tudom majd tartani, a lényeg, hogy ott legyek a barátnőmmel :)
2016. nov. 23. 11:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ember- és terhesség függő. Van egy barátnőm, aki tavaly 8 hónaposan vegignyomott egy 4 napos motoros fesztivált. Én, ezt most 8 hetesen sem tudnám elképzelni, pedig nem vagyok rosszul, csak iszonyú fáradt vagyok. Az esküvőre szerintem (ha a doki nem mond mást), el tudsz menni, vacsira is szerintem, max a lagziról hamarabb lelépsz. Ez a barátnőm jobban pörgött 8 hónaposan, mint én egy kicsit másnaposan.
2016. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nyáron volt az esküvőnk és az egyik rokonom 8 hónapos terhes volt. Nem is olyan nagyon közeli rokon, de hajnali 3 ig ott voltak a párjával :) Én is meglepődtem de szuperül bírta. De ez gondolom mindenkinél más.
2016. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!