Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. napja késik a menstruációm...

3. napja késik a menstruációm de még mindig halvány csak a 2. csíkom szerintetek miért?

Figyelt kérdés
a nemvárt napján is csináltam egyet az is halványka volt csak, de jól kivehető ,ma a 3.nap is csináltam igaz most nem rég az is halványabb mint a kontroll csík a párom is látja és azt mondja szerinte nincs gond, orvoshoz még nem megyek mert mindenki lefelé beszél róla h felesleges és úgy sem lát még semmit. Szerintetek baj lehet h még nem egyforma a két csík, volt valakinek hasonló tapasztalata és mi lett belőle?

2016. dec. 1. 11:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hete késett, mire igazán erős lett a második csíkom, pedig mindet reggeli első vizelettel csináltam. Később nem fogant, tudom mikor volt ovum és azóta az UH is beizagolta.
2016. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
*az se mindegy milyen a teszt, nekem facelle volt ami szép erős volt.
2016. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az gyik tesztem amit a nemvárt napján csináltam az HCG-line 25-ös amit most csináltam ma az pedig valami MEDI-LAB
2016. dec. 1. 13:52
 14/19 A kérdező kommentje:
az egyik bocsi ezt akratam az elejére írni
2016. dec. 1. 13:53
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja és gratulálok mindenkinek aki babát vár épp :)
2016. dec. 1. 13:53
 16/19 A kérdező kommentje:
Az egyik tesztem amit a nemvárt napján csináltam az HCG-line 25-ös amit most csináltam ma az pedig valami MEDI-LAB 25-ös
2016. dec. 1. 14:51
 17/19 anonim ***** válasza:

Én a 3as vagyok azt hiszem :)


Én csak azért beszéllek le a dokiról, mert én a nemvárt után mentem 3 nappal és semmit se látott a doki. Na jó, a papírra felritkulást írt. Nálunk nővéremnek volt méhen kívülije, petevezetékét el is távolították, sőt a méhére is ránőtt... 11 hetesen derült ki, hogy ikreket várt volna... Ami lényeg, hogy mivel ezt elmondtam a dokinak köv héten újra rám nézett, de nem sztk-ban, ott tojnak az ilyenre. Viszont ha magánba mész, az bizony mind egy egy uh és azért fizetni kell, de a nem várt hetén hiába mész, még jó uh-val se tuti, hogy lát valamit, 6 hetesen pedig ha véletlen gond is van, azt látja és azonnal tud rá reagálni.


Remélem nálad minden rendben lesz!


Üdv,

38 hkm

2016. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én most vagyok elvileg 5+0 és mai x epil teszt meg mindig nem olyan erős mint a kontrol. (Lazas voltam peteereskor és nem tudom az ovum pontos idejét, Nov 23-ÁN teszteltem nagyon halvány pozit)Jövő héten kedden megyek dokihoz, bízom benne, hogy látni fog valamit.

Szerintem nem baj, hogy nem olyan erős (vagy , ha igen akkor velem is baj van :) )

2016. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm és gratulálok nektek ! Nem bírtam magammal úgy h ma reggel csináltam megint első pisiből 1 HCG 25-öst nem sokkal de valamivel erősebb lett a csíkom :)De viszont észre vettem hogy ma kicsit furi sárgás folyásom van de nem ég, nem viszket, nincs szaga , rá kerestem a neten azt írták h ez normális dolog ilyenkor szerintetek is ?
2016. dec. 2. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!