Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél mi lehet a...

Korai terhességnél mi lehet a minimális mennyiségű friss vérzés oka?

Figyelt kérdés

Még egyáltalán nem biztos, hogy az, de nem merek ellőni tesztet, sok volt már a csalódás...

Szóval tegyük fel, hogy terhesség.

Peteérés 11-13 nap körül volt, 30. nap vérzés, 31. nap semmi.


(Persze lehet valami nőgyógyászati probléma is :(. nem értem, mert változik a luteálisom 12-21 nap között!!)


2016. dec. 5. 08:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan nem értelek. Lehet, hogy semmiség, de bajt is jelenthet, te meg győzködöd magad meg minket, hogy ez tulajdonképpen normális és majd talán holnap tesztelsz??? Zavarodott vagy teljesen. Pisilj egy tesztet és ha pozi akkor irány az orvos MOST!
2016. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
OK, köszi!
2016. dec. 5. 10:02
 13/31 A kérdező kommentje:
Bocs, nem bírom magamban tartani: Nagyon nem szeretem, hogy itt mindig a másik minősítgetése folyik. (zavarodott vagyok, felelőtlen, stb...) Kérdeztem valamit, arra választ nem (talán érintőlegesen. annak a pár embernek köszönöm) kaptam. Mindegy, a többi meg az én magánügyem...
2016. dec. 5. 10:09
 14/31 anonim ***** válasza:
85%

Csak ne gyere ide utana jajjgatni , hogy elment a baba mert nem kaptal idoben progeszteront !


Amugy nem értem miért kérdezgetsz, ha utána egyfolytában a saját igazadat bizonyítod , egyfolytában a lutealis fazisodon vagyfennakadvA. Akkor mégis mi értelme van itt kérdezgetni , ha rohadtul nem érdekel a véleményünk.

2016. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Pontosan az érdekelne még mindig, amit fent kérdeztem. Türelmes vagyok, újra felteszem:

Ha van terhesség, akkor mi okozhatja az említett típusú vérzést? (folyás megszíneződése) Illetve, hogy van-e valakinek ilyen irányú tapasztalata?

(a luteálist pedig azért írtam, mert az ovu időpontjából és a ciklusnapokból terhességre kéne gyanakodni, de nekem volt már 36 napos ciklusom is ilyen idejű ovuval és nem volt terhesség. tehát ez csak plusz infó lenne, hogy nálam ez simán belefér)

2016. dec. 5. 10:23
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok, nézd, nekem volt együttlét után rózsaszínezésem pár nap késéssel. Bementem ügyeletre, UH-n nem láttak semmit, kérdezték volt-e együttlét. Nem írtak semmit. Szex innentől viszont nem volt, eltiltottak 12 hetes korig. 1,5 héttel később barnáztam is, arra kaptam progit, innentől nem volt semmi gond.

Most a második babánk van úton, vele nem mertünk szexelni a korábbi történet miatt, 7 hetesen mégis volt rózsaszínezés, arra kaptam most progit. Eddig minden rendben, 2 hete szedem és 1 hete volt UH, minden oké volt.

Szóval nekem ilyen tapasztalataim vannak.

2016. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Értem. Mindenképp mondom akkor a dokinak.
2016. dec. 5. 10:33
 18/31 anonim ***** válasza:
71%

Ne csodálkozz, hogy felelőtlenezünk! Konkrétan nagy az esélye annak, hogy terhes vagy és mellette pecsételsz, de te se orvoshoz nem mész, se tesztet nem csinálsz. Miért olyan meglepő, hogy felelőtlennek tartunk és ennek hangot is adunk például abban a reményben, hogy észhez térsz, csinálsz egy tesztet és ha pozitív, akkor rohansz az orvoshoz, hogy nézzék meg, mi van! Lehet normál terhesség progeszteron hiánnyal, amit a baba szenved meg, de lehet méhen kívüli is, amibe meg mondjuk te halsz bele! A barátnőmnek méhen kívüli volt, egy csepp vér volt a bugyiján, a hasa még nem is fájt, pedig már csomó vér volt a hasüregében, amiből a bugyiig mindössze egy csepp jutott el. Majdnem belehalt! Nem véletlenül mondják mások is azt, hogy teszt+orvos, de kva sürgősen, ha pozi vagy!

Azt pedig nem is értem, hogy miért vagy felháborodva azon, hogy a kérdésedre való válaszok helyett sokkal inkább ítélkezést kapsz! Ilyenek az emberek, hogy véleményt alkotnak és hangot adnak a véleményüknek! Inkább örülnél, hogy idegenek megpróbálnak észhez téríteni és rávenni, hogy azt csináld, amit ilyenkor kellene!

2016. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, 3 dolog jut eszembe amitől lehet (nem vagyok orvos, 10 hkm vagyok első gyerekkel, szóval még lehet kismillió oka ezen kívül)

1. Meg fog jönni.

2. Terhes vagy és progihiány.

3. Szervezeted "emlékszik" a menstruációra.

Bocs, 4. Kémiai terhesség vagy korai vetélés.

De ezeket csak teszttel lehet kideríteni.

Én progit kaptam 6. hétre barnázásra.

Drukkolok neked, de valaki írta már feljebb, hogy nem a teszttől leszel babás/nem babás.

Vagy tényleg a szextől. Akármi lehet. Ez kicsit olyan, hogy "fáj a fejem, biztos agyrákom van".

2016. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nalam az utolso valaszolo 3. lehetosege volt, azt hittem megjott amikor kellett volna, masnapra semmi sem volt. Ket nappal kesobb csinaltam pozitiv tesztet. Azota 2 eves a fiam. Mondjuk nekem nem volt osszevissza a ciklusom. Mindenkepp tesztelj!
2016. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!